Skype official thread

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Sena, Jul 24, 2012.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    meni se često dešava, kada se pokušavam logovati. kaže timeout nešto, uglavnom moram par puta pass kucati.
     
  2. Majesco

    Majesco Aktivista

    Ne znam odakle da se krene, kad je ovo smece od programa u pitanju.
    Kad sam invisible i prebacim se online, stare poruke dodu, stare i po nekoliko mjeseci.
    Ovo me posebno iritira, Skype hladno uzme oko 100MB memorije bez logovanja, sa logovanjem oko 150MB, a tokom razgovora oko 200MB, kad se zavrsi razgovor spadne na 170MB.
    Stari dobri MSN nikad nije prešao 10MB.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I meni to sa porukama zna da se desi, odjednom ono miga, ja kontam nova poruka, kad ono tamo od ljetos :D Jos kad udjem na mobitelu, tu nekako povuce citavu historiju od nekog threada, pa pobudali.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Vazda da imaju neki cloud keš, ali glupo mi, ja sam brisao chat, logovao se kod djevojke, sav onaj obrisan chat ponovo dosao.
    Pa kad nisam poludio, samo mi je još to trebalo, mislim koji fail. Stari dobri MSN. Što je najgore uništiše i skype servis koji je rulao sa 4.0 i 5.0 verzijama.
    Plus ova timeout sranja i season. Kontam da me špijuniraju. :D. Nisam nigdje pisao terorizam i alkaida.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Svi znaju da za varanje djevojke/zene moras imati fake acc.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bas nemam problema na kompu, mada je tezak, ali ova verzija za Android je odron zivi, totalno neupotrebljivo. Skype je smece za chat, jednostavno sam odustao da ga u te svrhe koristim. MSN je bio stvarno odlican, ne znam sto im je trebalo da ga gase i tako nije bio konkurencija Skypeu sto se tice video poziva.
     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ko kaže da sam varao..
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Od danas mi je počeo Skype i Outlook istovremeno da zvone.Account na Outlook-u je povezan sa skype-om ali ova glupost se počela od danas dešavati.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    I meni isto.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno ovo zavisi od windowsa ali da pitam ovdje. Postoji li nacin da nastimam da sebe cujem kada pricam na mikrofon ? Karaoke efekat ili kako li vec.

    Dok sam korisstio integrisanu, preko realteka samo pojačam playback volume. Sada to ne pije vode a opet opcija u cpanelu, listen to this device, stvara lag pa smeta prilikom pričanja.

    Znaci, za majk koristim i dalje realtek integrušu dok za audio neki USB zvučnu.
     
  11. Majesco

    Majesco Aktivista

    Stavi ovdje kvacicu i to je to, ako sam te dobro razumio.

    [​IMG]
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Jesi, samo sto je naveo da mu to ne stima: "opcija u cpanelu, listen to this device, stvara lag pa smeta prilikom pričanja."
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma da.. to bi bilo to samo da nema laga. Bas me cudi da je komplikovano nastimati tu opciju.
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Zna li neko ko je Echo onaj na listi prijatelja, nikako ga ne mogu izbrisati ?
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Nazovi je i sama ce ti reci.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    To je Ećo, tvoj najbolji drug :D Btw. vjerovatno nas furas, a i moze se Echo remove from contacts :)
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jednostavno je, desni klik i: Remove from contacts... :smt006
     
  18. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ma ja mislio neka VIP osoba, jer je na vrhu liste i koliko god da dodam novih prijatelja, uvijek Ećo prvi na listi :? ( :smt005 :smt005 :smt005 )

    Hajd ne zamjerite malo na OT :) :wink:
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dobar je Eco, sve dok te ne doda Microsoft, vidjeti ces onda komedije ;)

    Njihov support iz Indije, hoce da provjere Security Issues pa da im das password, da mogu nesto provjeriti, pisao sam o tome davno u ovoj temi ili ROFLAMO cini mi se :D
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ne razumijem sada ja :)

    Pricao sa sestrom na Skype i ugledam to, pa hajd idem se nasaliti sa rajom...

    Sta hoce taj iz Indije :D , daj kratku pricu sta se desilo !?