Soft-PC.org - Moderator?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Ozbiljan, Mar 16, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ozbiljan

    Ozbiljan Guest

    Postovani, otvoren je novi forum soft-pc.org kojemu je primarna tematika racunala, iako se tu i tamo nadje i pokoja tema druge tematike tako da su svi dobrodosli.
    Kao sto sam vec rekao doticni forum je nov na internetu tako da mu trebaju ljudi koji bi ga zajedno sa mnom vodili ka boljitku.
    Svako tko zeli biti moderator neka se registrira i javi putem privatnih poruka na racun "G4" a ja cu uraditi sve sto je u mojoj moci da doijete to uvazeno mjesto...
    Ali vas molim da prije nego se prijavite napisete nekoliko kvalitetnih postova kako bih mogao ustvrditi da posjedujete znanje kojim cete uspjesno voditi nas forum.
    P.S. Ubrzo ocekujte i portal tako da nam trebaju i iskusni ljudi u podrucju pisanja clanaka!
    http://www.soft-pc.org/forum
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Na stranu sto se radi o reklami, par savjeta: ako zelis privuci nove clanove, nemoj dijeliti moderatorske privilegije novim clanovima. To cini da forum izgleda jeftino i "njubovski", sto bi se reklo medju rajom. Skin je OK, ali zabrana citanja neregistrovanim korisnicima je totalno bezveze. Puno srece u radu...
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Svaki drugi post od strane admina ili moderatora.
    Danas bi svi volili imati forume zato to tesko i zazivi.
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    dje bi bio hwb da nema mighty banana liste
     
  5. mislis da nema enisa! da kontrolise starije forumase!!! u svakom smislu...
    pojedinci tjeraju clanove foruma,al fakat. :!:

    za ovaj softPC....fin forum,steta sto ima prejaku konkurenciju u HWB :mrgreen:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prava stvar. Tjeranje clanova ftw. :smt005
     
  7. drug dokazujes poentu...ili si strasno ANTIsarkastican!!!!

    ne ocekujem da ovaj post ostane dugo,tako da..............samo se pitam ko ce potrcati da ga obrise!!!
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Ja da imam bozanske moci zazelio bih da seid, mikajlo i romeo dobiju sifilis i triper u SLI kombinaciji pa da ih voz prepolovi kod Matuzica.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fali ti onaj Russel "filmofil". Iz istog (bezze) benda su obojica. :lol:
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Budes li trebao menadjera da te predstavimo sirim narodnim masama preko malih ekrana tu sam :D
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Sulu je vec medju sirokim narodnim masama poznat kao Milan aka "Tarot".
     
  12. stani sad..jeste ti i hurma ista osoba ili sta??
    il se takmicite za medalju najkontroverznijeg i naj.... lika na forumu......

    @bahamut...otvori drug i topic o muzici pa da te malo informisem o ovom bendu...

    da ne bude bas off....SOFT-Pc rocks :smt005 :smt005
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    seide (malo ti je slovo u niku pa citiram) ti bi mene ucio o flimovima a Bahu o muzici i jesmo rednecksi, jel tako :D ?
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja sam čuo da je Nani Bog za elektrotehniku i kompjutere.

    [​IMG]

    :mrgreen:
     
  15. ne ucio vec..
    a ne znam sto te to toliko pogadja,pa ne mosh a da ne odg na moje postove...

    i da ne ispadne da se izvlacim,osoba koja kaze da je doticni bend BEZZE(smece) i sl definitivno treba malo muzicke naobrazbe,bez uvrede @bahamut.....nadam se da si bio sarkastican sa onom izjavom :!:

    sto se tice tebe i filma,sta hoces da ti kazem kad si vec jednom pukao i rekao sta volis...tvoja stvar dude!!!!!!!!!!
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Seide, jos uvijek cekam tvoj koristan post na ovom forumu pa bih te prije iskljucenja jos jednom zamolio da prestanes pisati gluposti i siriti spam na ovom forumu.
     

  17. a previdis ovakve stvari
    ?? ultra-mega-hiper koristan post :roll:

    samo spammom reagujem na spamm :smt006
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Pa kad budes imao 8000+ postova i tebi ce "previdit" takve postove :wink:
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Ma nije stvar ni u broju postova koje neki član postigne. Svako može nabiti neku cifru bilo korisnih bilo glupih postova. Sulu ipak od 8000+ postova napisao je 3000+ šukova ali i 3000+ korisnih odgovora i 2000+ šuplje :)
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ne mozes skupit 8000 spam postova, zato kazem...
     
Thread Status:
Not open for further replies.