Sony Ericsson W800i

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kamikaza, Dec 21, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    koja je oodprilike cijena ovog mobitela

    konatm sebi kkupit MOb.... dajte mi neke savjete sta da uzmem i tako to *mora imat bluetooth
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Pa imas tu na HWB ... oko 700KM...
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    t630 i uštedi novac za alkohol :wink:
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    T630 nikad u moje ruke vise nece :) ... spor i nespretan za korsitenje... Nokia 6230i je moj trenutni izbor (oko 400KM) :D
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    joj 6630je bolja od 6230i.... neki dan sam ih bas poredio, dobra je 6230i, lijepa, ali ne moze nista 6630 :) doduse, druge su klase, ali opet.... uglavnom, kod mene je odluka pala, prodajem 6600 :) i uzimam 6630 :) sad iza nove, sve dogovoreno, samo da se ne iskrsne ne planirano...
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    6680 ili N70.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    a dobar je on preko bt-a i fma aplikacije... ovako je očaj - eto meni joystick ide u 3 smjera samo... prošli tjedan išao u jedan, pa ga raskopao malo i radi :wink:

    ajde bježi sa 400km za mobitel... pogotovo ako se radi o "srednje-školskom" modelu. ajd da netko iskorištava taj mobitel za sinhronizacije sa outlook-om preko bt-a, planerom, gprs/edge modemom etc.

    ali ne, najbolje užicat roditelje ili još bolje skupljat po godinu dana pare i onda uzet neki svemirski mobitel samo da susjed vidi kako ti je trava zelenija... rađe ti skupljaj godinu dana, kupi finu odjeću i pozovi curu koju gledaš već dugo na večeru koju neće zaboraviti :wink:
     
  8. Esh

    Esh HWB

    da se nadovezem na syss-ov post
    imao sam prilike vidjeti jednog tipa koji koristi p900 "za rad", a motorola razr "za po gradu"... sta reci :mrgreen:
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    syss slazem se sa tobom :) ... pogotovo sa tom zadnjom recenicom :mrgreen: .

    Ali ja sam mob kupio u 12. mjesecu 2002 god ... Nokia 3410. Ne bi jos kupovao novi da mi ovome ekran radi kako treba. Nekad poludi pa se okrene za 180°. Tako da kad sada kupim mob, sljedeci cu kupit vjerojatno tek za 2-3 god. Iako moram prinzati da sam ko djete, mob mi mora imati kameru :oops: . Ovaj...otisao sam malo u OT, al samo sam htio reci da mi mob nije najvaznija stvar i da ga ne kupujem radi "susjede" :lol:

    A ima i K700i za nekih 200KM se nabaviti =)...
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    e k700 je trenutno prava investicija... pravo su jeftini, a imaju svašta na sebi.
     
  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ama nije mi ba do cure imam ovu nokiu 6600 i ona je serie 60 simbian i imam mnogo aplikacija za nju ali hocu sad nesto bolje pa iskljucivo trazim da ima>
    mp3-mada sam imao i na 6600 preko programa
    bluetooth- jest da ima i na 6600
    2 megapiksela kameru
    preko 40 mb interne memorije
    itd...........

    sta mislite koliko do sad najvise mobitel ima kameru mislim na megapikselle
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    kakvih ba 2MP kamera? kakvih 40MB memorije?

    ja imam 6600! imas program koji sliku uveca do 1MP, ali opet to nije to....

    ima 6MB interne memorije i prima kartice, 32 64 128 512 1GB, sa tim da 1GB uspori mob drasticno....

    reprodukcija mp3-a quratz! zvuk fuj! samo mi se mob ne svidja zbog zvucnika... zato poslije nove ide 6630 :) i ne treba mi bolje! imam office za S60 seriju, imam programa, ima svega..

    imas one lude do 7MP ali to su u japanu, i skupi ko smrt :)

    ne treba ti vise od 1.3MP a eto sad su po 2MP slike, samo koji ce ti tolike, kad pola montora radi na manjoj rezz....
     
  13. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ne ba nisi me shvatio sta sam htjeo rec misio sam ovaj sto cu da uzmem mora zadovoljavat te kriterije preko 40 mb memorije i oko 2 MP kameru vidio sam neki SAMSUNG P860 ili 850,890 neznam tacno ia 5 mp kameru i pitaj boga kolko boja pa zato pitam
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma vjeruj mi, ne treba ti nista jace od 1MP ili 1.3MP...

    eno ona nokia 6230i 1.3MP kamera, oko 20-30MB interne moemorije+kartica

    mp3, mp4, AAC, radio..... ma bruka.....

    ili meni bolja 6630 :D samo nema radio :( ali jebi ga :) imam mp3 player :) sa FM-om :D
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    uzmi normalan mobitel koji paše tvojim potrebama (pretpostavljam poruke i pozivi) + normalnu stand-alone kameru.
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    Kamere na mobitelima nisu ni blizu onima na digitalnim fotoaparatima. Oni silni MP nista ne znace. Digitalac od 1.3MP ce bolje slikat od mobitela sa 2MP.

    6230i ima 32 MB ugradjene memorije, plus 512 MB izmjenjive memorije, 1.3MP kameru (1280 x 1024).
    http://www.mobile-review.com/review/nokia6230i-en.shtml review 6230i - imaju slike uslikane kamerom na mobitelu.

    Sony Ericsson K750i ti ima 2MP kameru (1632x1224), 34MB memorije, plus Memory Stick Duo i Memory Stick Duo Pro izmjenjive kartice...
    http://www.mobile-review.com/review/son ... 0-en.shtml tu pogledaj review K750i a pri dnu i imas slike uslikane tim aparatom.

    EDIT: A sto se tice mp3 playera na mobitelima, ne isplati se. Baterija ti ode brzo i onda se mosh pozdraviti sa mobitelom. A bash tad ce ti zatrebati da nazoves. Ja sam sebi neki dan kupio ManLi USB Flash Mp3 player. 370kn (~90KM) i super je. Zvuk je solidan (kupnjom novih slusalica jos bi se vise popravio). Malen je i jako lagan. Usput mi sluzi za prenosenje prezentacija na faxu. Nisam se pokajao sto sam ga kupio. :)
     
  17. Guest

    Guest Guest

    preporuka sto se tice mp3 kupite sebi mp3 player imao sam vise mobitela 6600 6630, 6600 ocajan zvuk 6630 bolje puno 6680 isto
    n gage 6680(najjace sto sam imao) 6670 i bilo jes jos ali ako oces mob sa dobrom kamerom od 2 mp uzmi n70 moja preporuka svima duplo bolji od 6680 vjeruj mi a baterija je kod mene gurala jedan dan mislim na mp3 ono pusti prekini pa opet posto sam uglavnom koristio kad idem u skolu i kad sam u skoli na casu :twisted: a treba mob imati kameru jer nekad kas si rajom oces sliku ili nesto a ko ce nosat digitalca uza se mislim ono da ti ne pukne da ga ne sjebes itd... a mob kud ja tudi i on ;) :D
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    a ako ti pukne mob od 300€? rađe da mi pukne digitalac od 100€... nemoj ba lupat :wink:

    k700 = 100€
    512 neki mp3 = 60€
    canon a510 = 200€

    sve skupa radi 50 puta bolje nego integrirano na mobitelu + ima bruku više opcija.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    pa jest, ali onda nisi "in" kao sto kaze jedna moja draga kolegica :mrgreen:
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    to je istina :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.