Sony Ericsson W800i

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kamikaza, Dec 21, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    upravo to a kazete mp3 nevalja na mobitelima pa koji je sad trenutno BEST BUY mobitel k700i mozda :?:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    KO kupi mob preko 400 km odmah usmrtit. Jos ako je samzung ili slimens ufff.
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    Sta oces time da kazes :roll:

    evo sad sta mislite koji je danas proizvodjac najbolji po meni nokia i soni erkson ali mozda je nokia jos bolja od SE ali kako kome slimens zaostaje u razvoju

    lol slimens :lol:
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma zamzung rulla...sad su poceli i auta proizvodit :lol: ...
     
  5. wacko

    wacko Aktivista

    Sony erricsson po meni je nes najbolji po cijeni i preformansama :D A trenutni best buy za sonyerr je ja misli t630 :!:
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma t630 je bezveze mob, skroz, za iste pare se moze uzeti 6230 koji je mnogo bolji mobitel...


    ako mi uspije jedna sema, ode ovaj i dolazi 6630 :) poslije nove :)
     
  7. postal dude

    postal dude Aktivista

    NOKIA 3310
    golf II
    kutija rockerske drine
    _______________________
    bh standard

    glupost je davati za mob preko 300KM ili za graficku preko 300 isti djavo brzo padnu a nevrijede toliko
     
  8. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    jooos postal sto ti izlijeces kakve to veze ima

    imal se gdje dekodirat ovaj SE W800i kaze mi covjek tesko ti je nac gdje ce ga dekosirat
     
  9. pac

    pac Komšija

    jarane uzmi d500 1.3MP 94MB interne memorije lijep itd a ostali su ti vec rekli ako ces za mp3 muziku uzmi mp3 player jer nijedn ti tel nemoze ni posmrditi mp3 player-u!!!!! :wink:
     
  10. Guest

    Guest Guest

    sranje od mob NOKIA KICK ASSSSS
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    stari kad će netko drugi izdat mobitel od 100km koji im BT, sinhronizacije etc. onda možemo pričati.
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Kakve mi koristi od toga kad su tipke neugodne za koristenje, male, kamera koja je ugradjena nije vrijedna spomena...(ajd to nije ni vazno)...ali ergonomija je na jako niskoj razini.
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    zato imaš bt da to sve obavljaš preko desktopa/laptopa, a to radi jako jako dobro (naravno uz odgovarajuću software-sku podršku) :wink:

    kažem kao neki entry business telefon ovo je kralj.
     
  14. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    razmisljam i o SEK750 koja mu je cijena kod nas :?:
     
  15. Esh

    Esh HWB

    oko 600-670, zavisno od trzista =)
     
  16. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    jel ima i K750i
     
  17. Guest

    Guest Guest

    ima kamera 2.0 mp ali VGA a nokia 6630 1.3MP ima bolju sliku ;)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne moze nikako bit 2.0 MP sa VGA rezolucijom. i promijeni signature ili se vise nijedan tvoj post nece pojaviti na forumu, i bices predlozen administratoru za ban.
     
Thread Status:
Not open for further replies.