Sony Ericsson X10 Mini Pro

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by malavila20, Jul 8, 2010.

  1. malavila20

    malavila20 Novi član

    Zaista, Mini je mali. Barem jedna stvar, za što ga možeš koristit:



    :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. mickovic

    mickovic Novi član

    Cool je foraaaa XD ali nije to jedina stvar za koju moze da se koristi ova spravica :))

    A sta je tacno poenta ovog finger break dance -a ?

    Nije mi skroz jasno sta oni rade sa mobitelom ...?
     
  3. malavila20

    malavila20 Novi član

    Pa nešto tipkaju na dodirnom ekranu. Možda se zezaju sa timescape-om.
     
  4. mickovic

    mickovic Novi član

    Mislio sam na video... sta su hteli da kazu sa ovim snimkom, da ujedine brejk dance i tipkanje po mobitelu?
    Timescape nije za zezanje ozbiljna funkcija je ;)
     
  5. malavila20

    malavila20 Novi član

    Mislim, da njihov cilj je da puno ljudi igra tu nagradnu igru, i da ljudi naprave dobre snimke. Oni, koji stave te snimke, imaju interese za pametne mobitele i za sony ericssonove mobače.
     
  6. robinho

    robinho Novi član

    Pa zato ti i postoji tipkovnica..i jos je bolje ako postoji touch screen..meni se izrazito svidja:)
    I super je stvar sto ce po meni na jesen stic Android 2.2..koji ipak pravit razliku u odnosu na Android 1.6 (Donut)
     
  7. mickovic

    mickovic Novi član

    Meni je ustvari i najbolja stvar sto su upravo uspeli da ujednine to da uredjaj ne bude
    glomazan i da ima sve potrebno u sebi, mislio sam da ce Qwerty tipkovnica biti jako
    teska za koriscenje na ovom malom mobitelu, ali iz testova kojh sam citao kazu da
    ok moze da se koristi.
    Idealan uredjaj je za one koji hoce da im mobitel mnogo zna a da pritom ne bude "budza" dzepu :))
     
  8. malavila20

    malavila20 Novi član

    Ja sam isprobala taj telefon u Nemačkoj prošle nedelje. Metallac ima pravo, da je ekran veomal mal, ali kako sam ja videla takođe je veoma precizan i senzitivan što ga čini veoma atraktivnom i lako upravljenom. I cena je sasvim ok.

    Ako ste možda registrovani na facebook, onda možete učestvovati u Sony Ericcson nagradnoj igri, gde je glavna nagrada X10 mini Pro. Pogledajte http://xperiaxten.com/index.php?pmLang=hr.
     
  9. mickovic

    mickovic Novi član

    Ja sam mislio da je ovaj link samo za livestream, da pokazu kako mobitel funkcionise...
    Otukud sada to da moze i da se osvoji na ovom sajtu, jel ta nagradna igra sada pocela ili vec ranije?

    A to sto si rekla za preciznost i senzitivnost, sada mi izgleda da je skroz tocno, posto kazu da tpkovnica vrhunski radi
    i da je touch screen isto izvanredan sa obzirom na velicinu.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    jao šta me sad napalilo... idem fejsbook akaunt da radim :)
     
  12. mickovic

    mickovic Novi član

    :D :D :D
    Mislim da nije frka ni iz Bosne da se igra, samo mislim da treba da ti bude neko ko zivi u Hrvatskoj :)
    Syss nemas facebook akaunt? CCccccCCcccc :)
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    batalim fejsbuk od prvog dana... dignem slušalicu i odem na kavu kad nekog hoću vidjet, a tko hoće vidjet moje slike nek dođe kod mene doma.
     
  14. malavila20

    malavila20 Novi član

    Syss: Onda ti ne bi iskoristio timescape na mini prou. :D
     
  15. mickovic

    mickovic Novi član

    Konacno sam vidio ovaj mobitel uzivo, obican mini... E ljudi bas je simpa, kada sam vidio koliko je mali nisam mogao da verujem...
    Ne znam ni sam kako su mogli da svu tu tehnologiju uguraju u ovog malisana XD

    ps. u subotu ce da bude glavni deo nagradne igre, ko bude najbrzi X10 mini je njegov XD
     
  16. malavila20

    malavila20 Novi član

    Mogu zamislit koliko ljudi će sjediti pred ekranom između 16:00 i 18:00 i sa ctrl+v-om čekati pitanje....
    Da se vratim na x10 mini pro. Što bi kupili rađe: x10 mini ili mini pro?
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Dosta sprdancije i spama na ovom threadu. Svaka naredna beskorisna poruka, shala i zezancija ce biti obrisana.