Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    U Švabiji PS4 Pro dodžaba (285E) dok u Švedskoj 370Eura tokom BF, jebene stipse :eek:
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Eto u Švedskoj cijena ko u nas. Je li to znači da je i Švedska banana država kako se inače odmah za našu državu govori u takvim situacijama :)
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha banana drzava s par hiljada euri plate. Kod njih je skupo jer imaju viska para.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hhahahahaahah ma jok bola, pa mio imamo kantone kao švica ;)
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzeo sam sebi Nex Machina i Horizon Zero Down - DLC. Nex Machina je snizena sa 20 na 9$, a HZD DLC sa 20 na 15$.



    Nex Machina sam uzeo, jer Housemarque developer pravi odlicne igre. Dead Nation, Resogun, Alienation su mi jedne od najdrazih igrica na PS4. Dead Nation sam presao jedno 10 puta online ili split screen sa rajom. Nju i Resogun imam instalisane na PS4 kao obavezu, jer kad god ne mogu skontat sta igrat upalim jednu od ove dvije i zarazim se nanovo.

    Isto u planu imam uzet njihovu igru Matterfall

     
    Last edited: Nov 28, 2017
  6. lolak

    lolak Aktivista

    “In 2003, Naughty Dog released Jak II for the PlayStation 2 system, and something amazing happened for the Jak and Daxter franchise: Jak was able to speak for the first time, enabling players to hear and experience Jak’s own point of view using his voice, instead of relying solely on Daxter’s witty banter and exposition. This was the start of something special, and the franchise continued to reach new heights with the release of Jak 3 and Jak X, in part because of this one simple addition.

    By giving Jak a voice, it allowed Naughty Dog to explore new narrative techniques that allowed them to create a grittier world with a much more developed and evolved storyline. Jak and Daxter evolved from whimsical lighthearted platforming characters to a much darker vision of a future’s past world where Jak and Daxter find themselves pitted against multiple dark forces moving against them.

    The narrative tropes Naughty Dog explored in Jak and Daxter laid the foundation for the evolution of their highly innovative story telling. It put them on the path that led to the creation of future blockbuster franchises like Uncharted and The Last of Us— and to think it all started with giving Jak his own voice. Jak 3 on PS4. In celebration of Naughty Dog’s rich heritage, it is with great pleasure that we present to you these Jak & Daxter classics on the PS4.”

     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Bezveze, sto ne urade igre kao novi Ratchet remake ili Crash, jednu po jednu laganice. Ovako izgleda da samo hoce da uberu nesto love na brzaka, pa koliko god dobro je :(
    I ovo bi trebalo biti maltene besplatno a ne naplacivati pogotovo ljudima koji imaju PS2 igre.
     
    Last edited: Dec 2, 2017
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fkt, poslije Ratcheta ovo je malo razocarenje.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Čini mi se da bolje izgledaju PS3 portovi.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    PS2 klasici su na emulatoru na PS4, samo upscaled i framerate stabilan.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nastavljaju biti stoka kad su PlayStation klasici u pitanju.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moraju se potruditi kao Insomniac, ali ne bi ih ubilo da malo dotjeraju, kontrole modernizuju itd. Recimo prvi R&C nije imao strafe, a remake ima i odma je igra 10 puta bolja.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    De nek' daju datum izlaska, ovo će biti k'o Star Citizen koliko hypeaju igru sa ništa konkretno nemaju.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne rade ni godinu kako treba na igri, nece to do 2019.
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Ma nek izadje 2019. al’ da bude kompletan i kvalitetan projekat a ne da izbace neoptimizovano i nedovresno smece koje ce se krpit kasnije ko’ sa Mafia 3 sto je bilo. Koliko sam se radovao igri i kad je skidoh sa PSN i pokrenuh kad nisam povratio.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Kojima je to, sudeci prema MGS5 ima da bude opet remek-dijelo, meni definitivno jedan od najboljih naslova ove generacije.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U pitanju je Kojima, on ima odresene ruke i blanko check. Nece ga pozurivati Sony. Njihova vecina IPs izadje ispolirano.
     
  19. Neso

    Neso Komšija

  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Dodaji te me narode, nemam psn plus, ali mozemo tracat.
    Leopardxt001


    Sent from my iPad using Tapatalk