Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Kako se pretplacujete na ovaj psn+ ? Vidim i po piku ima ovih prodavaca, jel sigurno to, ima li itko pouzdan?

    Registracija ide na USA ili UK i dalje?

    Posto sam novi u ovom PS svijetu, kad imas psn pretplatu vidim da spominju free igre, tj po dvije svaki mjesec, jel to po osobnom izboru ili se ponude neke od njihove strane, i jel to bude sta novije da valja ili su neki stari naslovi?
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam sto bi s pika uzimao, kad mozes sam uzeti na Amazonu kartice. Na PS3 je bilo ekstra igara "free", ali tad im je Xbox bjezao pa davali sakom i kapom. Sad kad su lideri na trzistu, vecinom daju neke indie igre, mada se nekad zalomi nesto kvalitetno. MGS5 je bio prosli mjesec recimo. Znaci napravis US acc, napravis Amazon acc, stavis neku americku adresu ali da je iz savezen drzave koja nema porez na digitalna dobra, kao Aljaska. Imas kartice od $10 do $50, a imas i karticu samo da se pretplatis na PS+.
     
  3. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    A kontam iste su cijene, mozda jednostavnije. A hvala ti na info, pogledat cu.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hoće ženin brat da uzme PS4 Pro, gdje da ga uputim od radnji u Sa a da prođe što povoljnije?
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sancta domenica?
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mogao je uštediti bruku love da je uzeo prije par dana..
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa mogao je 50 KM uštediti u SD u odnosu na sadašnju cijenu.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Koliki je na kraju bio popust? Sa 800 na 750 ili još više?
    Nek' sačeka do nove godine, možda opet naprave solidnu ponudu.
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Gledam danas obicni PS4 499km sa 1x dzojstikom doduse.
    A po piku polovne prodavaju za tu cijenu. Doduse gratis igra fifa i sl

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam u Imtecu uzeo PS4 Slim i igra za 499KM, a sad vidim nemaju konzole uopste.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Taj omjer koji si naveo.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znači bila je u pitanju "bruka love". :D
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Duhovit kao uvijek :)
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sinoc na GameAwards, from software prezentirao teaser trailer, i svi misle da bi mogao biti Bloodborne 2. Veceras krece PS experience, pa mozda tu najave. :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ili Shadow Tower, po nagadjanjima barem. Kako god, jedva cekam :D
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledam PSX, i vratise se onom sto najvise mrzim kod ovih game shows: palamude do iznemoglosti. Radije mi daj 20min gameplay, trailer videa, nego 90min suplje price koja nikog ne interesuje.

    Generalno bi svi game shows takvi trebali biti. Sto manje price to bolje.

    Osim BB2, ne ocekujem vala nista od ove prezentacije. Mada sumnjam da ce i BB2 biti kako su uspavanku razbacili. Moro sam ih mutat. :D

    Mada, da nisam sinoc vidio onaj teaser trailer From Software, danas nebi ni gledao, jer se i pricalo samo da ce obici sve igre koje izlaze uskoro, i da nece biti previse novih najava.
     
    Last edited: Dec 9, 2017
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Eurogamer
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa to je preshow bio, veceras je main event?

    edit, ili nije haha Ja sam bio ubijedjen da je veceras preshow jer su najavili samo neke price sa developerima, pa nisam ni gledao...
     
    Last edited: Dec 9, 2017
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  20. lolak

    lolak Aktivista