Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sad će Božić, opet će biti iste akcije kao i za black Friday

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sam uzeo platinu za Ragnarok i razocarao se da jos nema new game plus :D
     
    Patton2410 likes this.
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izlazi li šta zanimljivo do kraja godine?

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cestitke! I ja sam vec uplanirao NG+ igrat cim/kad izadje. :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jos sam upgradeao sve da imam spremno za NG+. Sad moram Forbidden West nastavit koji je dvije klase isood GoW iako su ocjene tu negdje.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U mene je sva oprema koju koristim na max.

    Meni je i HFB bila odlicna igra, ali definitivno je Ragnarok bolja. I Forbidden West sam Platinirao. Prelijep svijet su napravili. Uzivalo se i u njoj. Dobro poslije Ragnarok sad bilo koja igra de se uzme igrat bit ce downgrade nekako.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ja sam skoro maxirao i sve ostalo da mogu isprobavat u NG+ i onda vidim da nema
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Definitivno probaj Lunda's oklop set kad NG+ izadje.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imas jos bosova koje mozes naci i borit se. Ja iako sam '100%' sve, jos sam dva opcionalna bossa ubio poslije toga. Vjerujem da jos mogu naci, pa cu nastavit trazit ponekad.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja sam zavrsio Ragnarok main story na GMGOW tezini, mrsko mi ganjati Platinum, GOW 2018 sam 2 puta Platinum i imam 850 sati :D
     
    Patton2410 likes this.
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel bilo jebeno na GMGOW?

    [​IMG]
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Neki djelovi jesu jer je Kratos slab kada pocinjes, poslije ide bolje ali tek i zadnjoj cetvrtini igre.
     
    Patton2410 likes this.
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Svaka cast svakako. Ja igrao na No Mercy, taman malo izazova a i da se ne zivciram previse.

    Bit ce dobro igrati na NG+ kad dodje, pa da se testiraju razno razni builds. Volio bi da imaju presets pa da mozes sebi vise builds napraviti i onda samo mjenjas a ne da sve moras izmjenjat pojedinacno svaki put.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za one koji prvi put uzimaju PS+, ima 50% popusta na sve tirove pretplate. A moze se otvoriti i novi racun i tamo kupiti i samo sebi staviti onda taj racun kao primarni na konzoli. [​IMG]
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prvi put instalisa danas na PS5 Apple tv+, njihov streaming servis i dobi 6 mjeseci djaba, jer kao doslo uz moj PS5 koji sam kupio ima 2 godine. Haha[​IMG]
     
    Vedo likes this.
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Otvorim danas PS5 prvi put da ga ocistim. Iznenadio se kako je lako skinuti i vratiti one panele sa strane. Nema ni jedan saraf da treba odvrnuti. Cim se skinu paneli odmah tu se cisti ventilator i okolo, plus 'dust catcher' par rupa koje su valjd anamjenjene da fataju prasinu. 2 godine koliko imam PS5, pa mogu reci da se dosta nakupilo prasine uglavnom u blizini ventilatora, iako skidam prasinu sa njega sa vana svake sedmice i cistim okolo gdje stoji.

    Sad sam miran, pa opet pred kraj godine ga otvoriti i ocistiti.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da, ali problem kod prašine je ona koja se nakupi u hladnjaku a koliko sam vidio da bi njega očistio mora se komplet sve rastaviti.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ako me pocne zezat hladjenje onda cu jaranu dati da ga generalno ocisti. On se bavi popravkom i ciscenjem Pleyki.

    Ovo ja samo preventivno sa moje strane da malo pocistim.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ok, ali dizajn im je bezveze. Xbox je pet puta lakše očistiti, normalni PS4 je bio dobar, pro je isto rastavljanje svega da dođeš do hladnjaka.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A da vidis ps3 slim kako je lako bilo otvoriti, jos je konzola ko tenk kvalitetna.