Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. gilla

    gilla Aktivista

    Zar nije 87 :lol: , penje se polako, kako pristizu normalne recenzije. Danasnje kvazi novinarstvo, vjerovatno nisu primili poklon bon od 1000$ kao uz halo.
    Dovoljno je reci da su jucer ujutro pusteni online serveri u rad kada su pristigle neke od recenzija.
    Citam da doticni(cvg, ign) zapravo nisu dotakli vise od 30% single dijela igre, naravno bez onlinea.( ljudi koji igraju nekoliko dana prakticno uzastopno).

    Najveci problem igre se svi slazu nekonzistentnost, odnosno razlike izmedju auta te pojednih staza.
    Evo izgleda da i online fercera odlicno sa 16 igraca+16 da gleda, na nekim klasicnim vezama 3,4Mb.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Forza je smeće kad ne može normalan volan na nju.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    može li se kod nas naći Pelican Air Flo Cooler? nema ni na ebay, bar nisam uspio naći.

    [​IMG]
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zar plejci trebaju ovakvi dodaci :lol:
    Gdje je sad onaj Baha :lol:
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pod pretpostavkom da mi majstor popravi ylod (ono pregrijavanje) odmah bi ubacio ovaj hepek da bolje hladi. baš taj majstor i ima to na fat konzoli.
     
  6. gilla

    gilla Aktivista

    Forza okani se ovoga i uzmi novu konzolu.
    Imao sam ylod, popravio heat gunom( vjerovatno sto ce i taj majstor raditi) i to x2. Prvi put radilo 2,3 sedmice, drugi put oko mjesec i nesto, opet ylod.

    Jedino rjesenje ako ti neko ima profesionalno masinu za lemljenje il kako vec, imas na youtube postupak lemljenja procesora.
     
  7. gilla

    gilla Aktivista

    Doduse nema ni pravi FF zahvaljujuci stednji na konzoli.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa fa ima FF imao bi i podršku za sve volane, ovako je osuđena na onaj shit od volana.
     
  9. Triforce

    Triforce Aktivista

  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Kamo srece da su ulozili i pola truda u modeliranje samih staza & okoline staza koliko su ulozili u modeliranje ovih show off scena..

    Premotajte na 3:50, ROFL :D :

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sg9LipFU6ek&feature=player_embedded#![/youtube]
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    ja iscekujem gt5 i po onome sto citam u recenzijama mislim dacu biti zadovoljan.
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    @Vedo bas htio postat haha , ma ovo bi ćofi pojeo :D
     
  13. artemis

    artemis Komšija

    pa prokuho cofi, normalna stvar :mrgreen: kakav god da je ovaj gt uzet ce se, ako bude sranje, liferujem i njega i ps3 :lol: :lol:
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ylod popravljen. uradio ga jedan čovjek iz zenice, 70KM popravak. međutim sada ne radi bt na džojsticima, jednostavno neće da ih prepozna. jedino kada spojim joystike preko usba sve radi. probavo reset sve živo al nema šanse. čitao sam da se i jednom frajeru u srbiji isto desilo popravljen ylod ali razvaljen bt.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da nije zaboravio ili nije dobro spojio bt modul u PS3?
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    moguće, moram se čuti s njime da otklonimo i tu sumnju, ovako je fkt bezveze.
    usput moze li se kod nas uzeti kakvo dodatno hladjenje za ps3 fat?
     
  17. gilla

    gilla Aktivista

    Procita li ti sta sam ti gore napisao? :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se tice popravke heat gunom, to ti nece potrajat definitivno. Nadam se da ti je dao garanciju makar godinu dana :) I nebitno je kakvo hladjenje imas kad je defektna konzola.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pa ne pada mi na pamet opet davati 600KM dok ova moze da gura. bluetooth problem popravljen, kako gore kolega dmr reče nije spojeno nešto bilo onaj kabel ko za flet od mobitela. sada sve fercera, dokad vidjet ćemo :D
     
  20. gilla

    gilla Aktivista

    Pa dobro sa srećom.