Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    jeli može preporuka za 2'5 hdd za ps3 da upgrejdam?
     
  2. Esh

    Esh HWB

    WD-ov 500GB Blue, preporuke.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    i ja sam taj ubacio, steta nije bilo veceg :)
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    thnx momci.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    gdje ima uzeti taj WD-ov 500GB Blue disk, nešto gledam na netu kod ovih jačih firmi ali bezuspješno :\
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma vidio sam to ali me bunilo ovo scorpio nisam bio siguran da je to to. thnx jos jednom sad ću naručiti.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    gdje uzeti slim sa 3.41 firmwerom, po mogućnosti sa garancijom?
     
  9. gilla

    gilla Aktivista

  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nadjena je mogucnost downgrade-a firmware-a. Tako da ti to ne bude ogranicavajuci faktor.
     
  11. gilla

    gilla Aktivista

    Beskorisno.
    S obzirom da on ganja kopije( koliko sam upoznat) za njega još manje važno..

    edit, također i ovo
    "I have confirmed that downgrading your PS3 console!
    MAY in SOME cases STOP you from watching any Blu-Ray movies! (Games still work!)"

    sa scene.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa bas zato sto hoce da ganja kopije :)
    A ima i ovo "We reported yesterday, that some users are experiencing the loss of Blu-Ray movie playback, after they downgraded their PS3. A possible fix has now surfaced, however, consider it a rumor, as it is not yet confirmed. Download the fix below, and place the files in their respective folders on dev_hdd0."

    Ipak neka saceka jos par dana da se stvar potvrdi.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Downgrade fw-a nije jos u masovnoj upotrebi i pitanje je da li su te price oko mogucnosti downgrade-a istinite.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Downgrade je 100% moguc! Jos samo da se potvrdi ovo oko blu ray-a. Vjerovatno ce se i to potvrditi za dan dva.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Za downgrade znam da je moguce sigurno, a nus pojave oko bluray filmova nemam pojma jer ih u mom drustvu niko ni nema :mrgreen:
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Taj problem i ne pogadja sve konzole. A i uvijek se moze vratiti na prijasnji firmware. Ali rijesit ce se to, ako vec nije.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    downgrade je odlična vijest! blueray nebitan.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo citam da je tip prvo uradio downgrade na 3.15 a onda standardni upgrade na 3.41 i sve ok sa blu ray-em.
     
  19. gilla

    gilla Aktivista

    Ne kontam šta je postigao sa tim?
    Čitava poenta je bila u početku da se izvrši upgrade za recimo online igranje i pristup psnu i onda se izvrši downgrade kako bi moglo nastaviti sa jb, no sa 3.55 to je potpuno anulirano. Još će i sve igre ubuduće biti rađene na 3.55, 3.60...sdk, bez custom fw sve je to, da ne kažem kakav dim. Jedina veselje su stariji naslovi.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Poenta je da ljudi koji su se zeznuli i uradili upgrade na 3.42 ili 3.50 vrate na 3.41. Svima je jasno da onda nema pristupa psn-u. I da Sony je reagovao odmah i izbacio 3.55 sa koga nema povratka. Tako da ko upgrade-uje na 3.55 "zajebo" se za sva vremena, bar kako sad stvari stoje.