Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Ninja

    Ninja Komšija

    Ima tona igara koje se mogu downloadovati. Možeš držati muziku. Možeš svašta.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Napuni se brzo HDD kod PS3, znam iz iskustva, jos sam ja samo furao origigi igre.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako imas PSN+, svaki mjesec bude besplatnih igrica, pa se HD napuni prilicno lako. Ovaj mjesec Borderlands prvi dio je djaba za PSN+ korisnike.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Heh, konacno i ovo da docekamo :D

    [​IMG]

    Vrlo korisna stvar da ljudi saznaju u kakvom im je stanju pasta na chipovima u PS3 :D
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Borderlands 2, je mrak. Cista uzivancija. :)
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je prvi bio bezze skroz, ovaj je dvije klase iznad :)
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je i prvi bio odlican. Citavog sam ga presao sa jednim jaranom. Obojica smo dobili platinum za keca.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Heh, nakon toliko vremena novi cfw je tu.

     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima li ko problema sa internet brzinom na PS3, nakon 4.30 updejta?

    U mene PSN radi sporo ko klinac. Kad odem u network setting da testiram konekciju, sve odradi bez greske, ali kad treba da izmjeri brzinu, samo ibaci FAILD, i pod down, i pod up... ipod stanje konekcije isto stoji da je sve u dure, i da je signal wireless na 100%.

    kad sam pokusao odraditi update na Borderlands 2, koji je tezak 282MB, izbaci mi vrijeme trajanja downloada 4.000+ minuta. Neke igre ne mogu igrati u opste online, jer se ne moze konektovat na njih: BF3, CoD:BO, ali na neke mogu. usao na Dirt 3 online bez problema i igrao. kad odem na PSN store, nema sanse da mogu ista raditi tamo, jer ucitava stranice citavu vjecnost.

    Testirao sam brzinu preko PC, i radi bez problema:

    [​IMG]

    Oni ne mogu a da nesto ne zajebu sa vremena na vreme. citam i na PS oficijelnom forumu, da raja ima problema sa sinhornizovanjem trofeja, sa loadom prijatelj liste... ko ce znat sta jos su sjebali samo da bi prebacili jebene trofeje na drugo mjesto. jebala im vita sve.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ne diraj mi Vitu :p Srediće valjda te probleme sa brzinom, kod mene nikakvih problema, iako sam samo RDR igrao online.

    A što se tiče hacka, ja se samo nadam da neće biti više cheatera u multiplayer mečevima :)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  13. Sena

    Sena Veteran foruma

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako se uzme kasnjenje od godinu dana, 200€ veca cijena, i losa kvaliteta multiplatform naslova, onda je solidan uspjeh. Razlika ce biti jos veca kada PS3 krene u Kini u prodaju i kada cijena spadne na $199, a racunam da ce se jos dugo prodavati nakon sto PS4 stigne na trziste.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Jel ko probao NI NO KUNI demo? Full izlazi tek u januaru

    Zadnji video preview:

    http://www.ign.com/videos/2012/12/14/ni ... eo-preview


    Review japanske verzije:

    http://rpgland.com/games/reviews/ni-no- ... ite-witch/
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovo treba odigrati svako kome nedostaju klasicni RPG-ovi kojih je bilo milion na PS1 i PS2, s obzirom da ih nema gotovo nikako ove generacije. Nisam jos probao ali vjerujem da je barem dobra igra. Level 5 i Ghibli :)
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ni No Kuni review, 9.4/10 @ IGN :

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Je li ovo izašlo ? Moglo bi se ovo probati :)
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prelijepa igra :smt007
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Igrao sam demo i combat mi se bas svidja, nije sh*t neki kao kod FF13