Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    heh a meni gow nikako ne lezi, ne mogu sastavit 5 minuta u igri :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni najbolja igra iz ove generacije konzola, kakav MGS, Heavy Rain, Halo i sl, GoW je Tito!

    Odigraj pola sata - sat, ev glave ako je ne odigras komplet bar 2x :smt002
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ni te sto si nabrojao mi nisu nesto, tj probao i nisam daleko stigo :D. Jedine igre koje sam kompletno zavrsio, i to vise puta na ps3, je uncharted serijal.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kad smo kod toga, Last of Us delayed 2 mjeseca :) Jedva cekam tu igru, Uncharted 2/3 su fenomenalni.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    E vidis, ja igrao Uncharted (trojku, koliko se sjecam) 20 minuta i ostavio. Klasika, idi, sakrij se iza zida, proviri i pucaj, lame.. :D
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Al zato se u batmanu slazemo :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne bih da sitnicarim, ali otkad je 5 sedmica 2 mjeseca?
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    My bad, mislio sam da je do jula.
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo da pitam ovdje.. Od 3 sjebana joysticka za PS3 (FIFA RAGE :mrgreen: ) imam jedan koji polovicno radi, odnosno otisao mu je vjerovatno bluetooth konektor jer radi samo direktno kada se skopca preko usb-a, pa me interesuje je li neko koristio direktno PS3 joysticke za PC? Posto vidim da imaju driveri da se skinu.. Kako sam se poceo baviti ovim emulatorima joystick mi je neophodan pa da bezveze ne dajem 20-30KM za neki ako ovaj mogu iskoristiti. Probao bi mislim i sam, ali mi PS i oprema nisu u ovom stanu pa da bezveze ne donosim ako ne moze..
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa prikopcas na USB i skines motioninjoy programcic. Emuliras kao x360 gamepad, najlakse je.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Mjera, maksuz cu odletit onda po joystick, veceras ce biti PS2 noc. :mrgreen:
     
  12. Ninja

    Ninja Komšija

    PS3 gamepad radi preko bluetootha i kad je spojen na USB.
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    E ne znam sta je onda, uglavnom znam da imam jedan joystick koji se ponasa ko da je mrtav sve dok se ne prikopca preko USB-a. Nece ni lampice da gore ni nista, kad skopcam standardno USB-om na PS3, radi normalno.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa jasno je ko dan da mu je crkla baterija.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gdje mi je najisplatljivije zbavit jednu slim konzolu i koliko se kreću cijene ovih dana?
     
  16. filip_sm

    filip_sm Aktivista

    rly? :smt003
     
  17. Ninja

    Ninja Komšija

    Yep. Piše negdje u uputstvu.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    a kako onda mozes koristiti ps3 gamepad na PCu preko kabla? Vjerovatno da radi i dalje preko blutooth-a ako je konekcija vec uspostavljena preko istog pa ti ustekas kabl, ali ako nije i prvo ustekas kabl pa onda pritisnes ps tipku onda ide preko kabla. To ti je isto kada radis upgrade firmware-a pa moras ustekat kabl da uspostavis konekciju.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad je prikljucen na PS3, onda je kabl iskljucivo za punjenje, ali same kontrole se prenose i preko kabla, a dokaz za to je spajanje sa PC-em bez ikakvog BT adaptera.
     
  20. filip_sm

    filip_sm Aktivista

    to i mene jebe, ubijeđen sam da ide preko kabla kad je spojen