SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovo sto je svirano penal penala nije vidjelo.
    Ima li neko gif prve situacije ?
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    ne mogu vise ovo gledati ... steta Costa Rica.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ugurati ce ovo grci nekako, cigani...
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ljepotica prava, yebem ti sudiju sto mehiko nije prosao dalje crkli dabogda svi odreda tamo placenici jedni, mucka djubrad

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eh, napokon da se i ovi spuste na zemlju, jesu prljavi brate :D
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Realno, Grcka je imala milion prilika vise.
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Realno su imali igraca vise od 68" (cini mi se) :p

    Pored Spanije i drugih koji igraju 100 x bolje, da su ovi dinosauri prosli-mislim jel to OK!
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Navijao za Grčku, žao mi ih nešto :D
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Gledam kod hrvata usporen snimak penala nad Robenom. Cisti penal ko suza. Kontakt jeste mali ali se fino vidi iz drugog ugla da mu je stao petom, kopacka robena ulegne vidno. No to sto se jos bacio, koj ise to igrac ne baca ?

    Zao mi meksika te opet nije sviran cist penal na robenu ranije tako da je sve to u pet deka.

    Ruka Grka u šesnaest nije sviran penal.

    Inace sam navija da se utakmica zavrsi. Kao da su po snijegu igrali. Drazi mi nesto ovi iz Kostarike ali eto. .razvukose do penala. Grci nisu vala zasluzili, imaju igraca vise 45 minuta i nisu se ni trudili da to iskoriste.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mehiko je najvise ostecen u prvoj utakmici dva gola ponistena im i sad penal
     
  11. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    I ja sam navijao za Mehikance, ali je po mom misljenju zasluzeno Holandija prosla dalje. Mexico je bolje igrao, poveli su i onda su stali, zatvorili se. Tako to ide kad hoces da mirno privedes utakmicu kraju, a ostalo haman jos pola sata da se igra.

    Prognoziram polufinale Brazil-Francuska i Holandija-Argentina. U finalu Francuska-Argentina, Francuzi osvajaju.
     
  12. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da nije ovakvo sudjenje (uzrokovano ljudskim faktorom), mi bi bili u finalu :smt003 , a kad razmislis-nema smisla :smt005

    Tesko je prognozirati.

    Mnogi igraci se potrose, povrede, neki ce imati kaznu zbog zutih, neko zbog crvenog...evo igrac CR dobio crveni i nema ga dvije utakmice :|

    Sta ce Argentina ako ostane bez Mesija...

    [​IMG]
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Prvi puta da navijam za Francuze. Ja koju srecu imaju ovi Nigerijci il je opet magija :)

    Edit: Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Bilo je trenutaka kada su Mali Zeleni stisli opasno, ali ipak iskusnija i jaca Francuska ide dalje.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ko ih sisa :)
     
  16. Ziks

    Ziks Aktivista

    Konacno jedna lijepa utakmica i dobro sudjenje
     
  17. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Strahota kako puno Nigerijci trce. Skoro da nema nikako umora kod njih. Nazalost njihovu, to im je jedina vrlina. Nikako da prezalim nasu nakardnu igru i taktiku protiv istih, mislim da bismo mi imali vise sanse protiv Francuza.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Enyeama strasan golman.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]

    ja francuze i holandjane nikako ne volim
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije djabe Alžir do ove faze stigao. Imaju super kontra napade.. 'ajmo Vaha!