SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nadoknadi sudija onaj nedosudjeni penal. Meksiko bio jako dobar, a jedva se kvalifikovali na Svjetsko.
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ovaj Roben je bolji glumac nego Robert deNIRO :smt005
     
  3. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Prođe slabiji
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Tuga golema.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    jebeno :(
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ti si na vrijeme odustao
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tacno je covjek trazio penal i tacno ga dobio, jasno se vidjelo da svaki njegov ulaz u 16m ide na penal a ne na gol.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Aye !

    Znaju to sudije inace za Robena, ali eto...
     
  9. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

  10. Piroman

    Piroman Komšija

    Tačno treba isključivo onome Webb-u dopustiti da sudi, pa taman prvenstvo trajalo čitavo ljeto makar će biti pošteno! :mrgreen:
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jos jedan penal, sudija, prolaz na guzove... jarane..
    najgore svjetsko prvenstvo ikad.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    pa sigurno je jedno 6x pao u 16 metara trazeci penal, mrtvi cigos.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam navijao za Holandiju :D

    Je li bio penal prosudite sami.

    [​IMG]
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma bio je penal, samo je on jos odglumio. A i onako im je ponisten cist penal u prvom poluvremenu, tako da nije nefer sto su prosli. Uostalom, imali su vise prilika dobrih prilika...
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    agree
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ono udaranje u glavu ako nije penal, najmanje jeste indirekt ali bih prije bio penal jer je bio cisti šut u glavu. Za poništen penal nad Robenom se slažem. Dobio po nogama. Tu je bilo 1:1 u zakidanju.

    Ovo sviranje penala jeste po PS-u jer mu je stao na prste ali nije meksiko ovo zaslužio.

    Navijao sam za Holandjane ali su bili nadigrani. Zao mi Meksika pravo. Nije fer ali je takav fudbal.

    Sve ukupno interesantna utakmica. Odlicno prvenstvo d osada sam oda nije ovliko grešaka kod sudjenja.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrac Meksika je bio spustio glavu, i nije morao svirati.
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad neko slijedece prvenstvo budemo gledali u 4K rezi vidjecemo jos vise gresaka. Prije 20 godina na lampasima televizorima i bjednoj rezi sa analognim signalom se jedva vidila lopta a sad vidis sve.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ih prije 20 godina ko da je jucer bilo, sony trinitroni vladali, lampasi prije 40 :)
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni ovakvo sudjenje ubi zelju za gledanjem, poslije onog nedosudjenog penala za meksikance sam prestao gledati

    pa mislim kako ono nije svirano, pa da je bar pomocni digao zastavicu, a znaju svirati nepostojece penale kao onaj nad Fredom protiv Hrvata

    ne kontam nikako ovo sto rade sa sudijama, fifa i uefa nista ne rade, a vamo ako se neko pozali na lose sudjenje bude dobio kaznu ili je suspendovan, ma sramota