SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. xman

    xman Komšija

    Učiteljica u Brazilu: Djeco, brojite do sedam? Djeca: Muller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Shurrle, Shurrle.
    :lol:
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    i jos mnogo..
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    A ispadoše fer na kraju, pustiše im go, mislim da je čak im je neki igrač dodao loptu na 16. Sutra će se Argentina i Holandija boriti ko će izgubiti :D
    Tipujem da će i Holandija bez većih problema riješiti utakmicu i onda će pravo biti opasni u finalu jer su kroz historiju puno puta gubili i ispadali u polufinalu, bojim se da im se to ne vrati ovaj put.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sutra ce Argentina nakantat Holandiju. Argentina svjetski prvak, imam neki predosjecaj :D
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Njemačka i Argentina u finalu, to bih ja volio. Svejedno ko pobijedi, biće zabavno. :)
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja mislim da smo veceras dobili drzavu koja je na ovom SP-u zavrsila na 4 mjestu :D
     
  7. veki81

    veki81 Aktivista

    Neymar je ponosan kako su odigrali za njeg :smt003 .
     
  8. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Brazil je meni od pocetka prvenstva djelovao kao jedna jako neuigrana repka. Igrali su na kvalitet pojedinaca. Kada im oduzmes 2 najbolja pojedinca, svi nedostaci isplivaju na povrsinu.

    S druge strane, Dojčlandu oduzmi jednog Reus-a, drugi igrač samo uskoči u vec razrađeni sistem, i sve opet fercera. Još da imaju kakvog kvalitetnog trenera, bili bi nezaustavljivi.

    Mislim da ce veceras Argentina iznenadit većinu, i da ce proc u finale, gdje ce imati sansu da se revansira Njemackoj za poraz od 4:0.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da ce Holandija proci sa ubjedljivim rezultatom. Argentinci ako nista, gore izgleda od Brazila.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bravo Njemacka :) Ocekivana pobjeda,

    Mislio sam da ce biti bar 2:0, al ovo je vise nego ocekivano :)


    Sto se tice veceras, Argentina prolazi.
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Eto nam se zelje ispunise :D
    Nije bila Holandija, al jest Njemacka :)
    Nisam se uopste spremio za utakmicu, ono pade jedan-dva-tri...moram u toalet i jedva sam izdrzao do poluvremena :p :smt005
    Da me Roben ne nervira svojim bacanjem po terenu rekao bi Holandija, ovako zbog Mesija vise bi volio Argentinu vidjeti u finalu.
    Opet holandija ima jos imena kao Wesley Sneijder za koje bi meni vredilo pobijede...vidjet cemo :)
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma treba vala Europa da pokaze silu, da izbace JAmerikance i nek' se zna ko je gazda. 3-0 veceras go Holland!
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Kroos ako ode za 25 milki u RM bit ce pljačka. Jos vise boli kad UTD daje po 36 milki za Herere i Shawove :lol:


    Veceras Hol mora igrat u 5. brzini ako misli dalje. I RvP se mora pojavit na tekmi.
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  16. ibran

    ibran Aktivista

    Neka Brazil i Argentina odigraju za 3. mjesto, ipak je evropski fudbal krasio Mundijal.
     
  17. Ziks

    Ziks Aktivista

    Zanimljivije serije gledati nego Holandiju-Argentinu ...

    Argentina sa sestoricom u zadnjoj liniji :D
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dosadne utakmice brate...

    Nije mi jasno kako ovaj Kuyt igra u prvoj postavi, cista bukva, samo eto sto trci dobro ..
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Najdosadnija utakmica za mene na ovom prvenstvu.
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    bezvezne utakmice...