SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Obala je igrala sa samo 3 startera, stoperi i Tiote. Koliku je razliku Drogba napravio, zamisli da je puni sastav.
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Drogba je masina.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja se samo bojim da ce ova pobjeda dici ocekivanja nasim navijacima, ali treba biti realan i shvatiti da smo igrali super, ali da nam zadnja linija i nije bila nesto. To se primjetilo kada je Drogba usao, dobro je da nije usao ranije, nebi nas nigdje bilo. Dobili bi sigurno 1-2 crvena kartona nad njim. Ali dize samopouzadnje pobjeda igracima, iako su i oni svjesni da su pobijedili polovican sastav (ako je i polovican). Trebaju realizacije biti bolje, ne biti sebicni, i upraznjavati ovo udvajanje krila nazad, to je extra olaksalo stoperima i bekovima.

    Sve u svemu, zadovoljan mogu biti, ali i dalje biti na oprezu da se ne "opustimo".
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    :D :smt041
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ovo dosad protiv Meksika izgleda, ok. Meksiku ne leži visoki presing, samo je pitanje koliko ga dugo možemo igrati. Ranjivo djelujemo na kontre poslije prekida. Napadački kreativno, do sad smo mogli bar 3 komada utrpat
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Zabise ga decki :smt007 Dobro igramo, ofanzivno jako!
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Za sad odlicno. Ovaj Besic ce bit igracina.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Fino u napadu . Odbrana i sredina se malo gubi kad ih spuca kontra . Trebat ce nam neki fajter na DM-u
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sven nema šta tražiti u repki, al zato Kolašinac gigant samo takav. Zaglavio mu se krug. \m/
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    je*o ga odbrana i majka, kakva je ono zbunjola. Niko ziv da izbije loptu, ko' da sheve igraju pred svojim golom.. Begovic spasio potop.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Begovic gigant .
    Ak bude kao i uvijek ode in Stoka posle SP
    Odbrana nam nazolost dosta skripi . Trebali bi se ise malo timski branit
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U prijateljskim nas standardno sjebu ove izmjene u drugom poluvremenu. Razlika izmedju prvog tima i ovih na klupi je ogromna.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Tacno .
    Hala Bogu da nas ozbiljne povrede zaobilaze . Ne ureklo se
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sven i Višća su defanzivno ispadali baš kritično. Pokušavaju neko peljanje sa laganim trkom, pa kad zijane loptu zelete se i po pravilu ispadnu.
    Tu nastanu rupe u obrani baš kriza.
    Ako budemo igrali kao u prvom poluvremenu visoki presing na zadnju liniju ne bi me iznenadilo da lupimo Argentinu po ušima.
     
  15. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Odlicno su se momci pokazali, izuzev Sunjicevog kiksa (stativa hernandeza), prvih 45 minuta haman bez greske. U drugom polu-vremenu dosta slabije, ali to je za ocekivati nakon toliko izmjena. Ipak smo mi repka koja ima 7-8 kvalitetnih igraca, ostali su tu da popune.

    Sve sam vise uvjeren da je formacija 4-2-3-1 jedino pravo rjesenje protiv jacih repki. Jedan spic, bez laznih krila. Imamo solidnu sansu da X izvucemo protiv Argentine.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Dosta bolje.prvo.poluvrijeme mada ni zzamje nanije losa obzirom da gola nismo primili:) jel ko upratio marjana skoro zaspo hahha. Dosta brze smo vezali i uzimali lopte obali slonovace ako mozemo porediti.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dobra igra, dok nisu silne izmjene, no dobro.

    Primjetio sam kako Marijan ofirno Sven-a dize: "JAOOO KOJI POTEZ SUSICA, ODLICNO, ODLICNO.." :D Mora da su mu dali koji dinar da malo "opravda" decka. Sunjic je kritican, nadati se da ce Bicakcic poceti, i da cemo u full-u docekati SP, jer fakat nam treba nazad kvalitetnih igraca.
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma treba realno gledati na narednih 20 tak dana :)

    Protiv Argentine nam treba cudo, inace se bojim debakla nadam se ipak da to toga nece doci..

    Nigeria moze se sa njima igrati i mozemo ih dobiti sve zavisi kakav dan ce imati nasi igraci i kako ce progutati 1x utakmicu sa Argentinom...

    Iran manje vise sve osim 3:0 ili vise za nas je razocarenje :D

    Radujem se prvenstvu prvi puta smo i mi tu a i favorita za osvajanje pa i nema :)
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Onaj bi se prodao za markicu .
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Svi sada imaju krizu u taboru...zamisli sta sve Ronaldo ima kada ide na svijetsko, a sta njegov kolega iz repke- npr golman :?

    Ljubomora i zavist uniste covjeka, pa tako i Argentina mozda dozivi neku krizu ala Francuska...pitanje je samo da li mi to prizeljkujemo ili debakl :?

    Ono sto sam do sada gledao cesto, prva polovina prvenstva su talenti ala Ronaldo koji nekoj ekipi zabije 4 gola i prema tome Aguera treba dobro slomiti, mozda zutim ili crvenim kartonom.

    Druga polovina prvenstva je pitanje ekipe, pa ko se probije dalje i tim se ujedini, svasta je moguce :)

    Treba napomenuti da su sudije na "velikim" takmicenjima ziva lutrija :lol: