SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. selvin

    selvin Moderator

    ColdFire, kad nas ti odvedes na SP, pozovi ti amidzica :D Dotad svi trebaju da sagnute glave pricaju o Susicu jer su nas on, njegov izbor tima i njegova taktika odveli na SP, a ne taktike i sastavi onih koji komentarisu po forumima i facebook-u.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prcic se nije odazvao za mladu repku i rekao je da ga nece zvati dok se ne izvini. Jos 6 igraca ce biti pozvano, ne znam sta pjenite.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Nije ni wunderkind Tino igrao za mlade repke BiH vec je sjedio na klup Belgijskih mladi repki . Sjetio se Bosne kad smo otisli na SP .
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ne mozes ti nikom nista fino reci..al hvala Bogu pa izgleda hvata se noge nakon SP..
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Sve je to tako u zivotu i bas mi trebamo biti pre-zadovoljni sto idemo na Svijetsko.

    Znas li sta znaci biti profesionalni sportista = ne smijes da jedes sta ti hoces, jer imas nutricionistu koji te vaga i hrani "gore" nego rodjena mama...ne smijes biti sa zenom...milion propisa samo od kluba (FIFU ili UEFU da ne spominjem) i kada Susic dobije spisak sta sve mora paziti kod igraca, njemu padne mrak na oci.

    Kada razmislis mi nemamo svoju ligu ili pojednice koje ce roditelji ili dugogodisnji sponzori finansirati. Nasi klubovi slabo ili nikako ne igraju prijateljske utakmice sa drugim klubovima iz okruzenja, npr Hajduk-Celik-Partizan :D ili Dinamo-Zeljo-Partizan, a kamo li da imamo Adria Premier Ligu, dok djeca igraju sa svima i idu do Spanije i kako ocekivati kvatetan buduci kadar.

    Na zalost, nemamo izbora nego regrutovati "jeftine/slabo zahtjevne" mlade igrace koje nece ta drzava u kojoj zive, a masa/milioni je te djece tamo...imam ja dvoje od sestre :|
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Razumjem ja to sve druze , al sto jednim govori ajmo u mladu a druge tj svog pulena stavlja u avion za Brazil . Hajduk je nekad bio veliki klub sad je samo ime ( bez uvrede ) a ni tamo frajko nije standardan . Al ajd kad njeg boli kita i kad se ne sikira zasto bih ja .
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Sve ce to drugacije da izgleda "tamo" :D :wink: ...polako, vidjet cemo.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    naravno, i bili smo jos jedna od najefikasnijih ekipa u kvalifikacijama, a tek u grupi, koliko smo tad zabili golova 20-30, a primi samo 6, a grcka koja je zavrsila iza nas je zabila samo 12 golova, opet znamo grcki fudbal ali su bili i oni vrlo blizu prolaska direktno u brazil

    ali opet susic ne valja, i da nas odvede o osmine finala, opet ce mu naci neku zamjerku, al de stas, takvi smo ti mi bosnje

    sad ce se trubiti o tinu sve do pocetka svjetskog, pa jedva ce se cekati da zaigra i da napravi prvu gresku na utakmici, e tek tad cete vidjeti komentara na racun susica

    a mi umjesto da se radujemo da pisemo samo pozitivne stvari, mi ko susjedi hrvati samo izvalicmo ´negativne´ stvari iz repke

    i jos citam, nekima krivo sto nece Rahimic igrati na svjetskom, pa jeste li vi normalni ljudi moji
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Suti dobro je . Nek ne puca
     
  10. veki81

    veki81 Aktivista

    Ti se drzi samo boldanog
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    menki dan nakon mature utakmica bih-argentina, mislim da necu moci gledati
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja u 6 moram ustati nakon Argentina - BiH ali mora se gledati pa trajala do 5:59 a ne do 2 :D
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nebi sebi dozvolio, da iz bilo kojih razloga (osim neke vise sile :D) ne pregledam sve utakmice u kojoj BiH igra, ponajmanje zbog umora/sna, toliko sam cekao da je hype vec poceo :D
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sad ce to :D
    Vrijeme leti .
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    joj stvarno žalosno šta rade :D

    morao je jedan otpasti ali ovo je genijalan potez xd

    žao mi je Zukanovica, mislim da ima gorih od njega..
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Gdje nece biti gorih covjece, masina je lik.

    Vrsajevic, Sunjic, Susic, pa i Ibro kojeg poznajem od malih nogu, komotno mogu stati iza Zukanovica na listi "gorih"... Sve lijepo isplanirano cini mi se :D Prebrzo je Safet odgovorio, i to iz Amerike, on ce eto reci da Zukanovic nece igrati zbog svoje izjave, lol.
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Drmneš' par ovih i bit će udure:

    [​IMG]

    :smt003