SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Seljačka posla . Nema se muda reci iskreno sta i kako je neg ajmo pravit narod budalom .
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    sad će ovi dežurni branioci S.S.-a odma da se jave sa nekim argumentima i sl. :lol:
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jos mi ne ide u glavu to sto Sunjic ide, ma lik je izgublje slucaj, gledao ga protiv amerike nista se nije pokazao
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    toliko sam se radovao plasmanu i nekako umjesto da krene euforija dešava se kontra efekat..

    sve je to ok ali što je Susic smislio pa pozvao 24 igraca to mi nije bilo jasno od pocetka spiska..
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vala kod mene je euforija, jos izasao ovaj world cup update za Fifu, ne skidam se :D
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kako sadi tako ce i znjati. Vidjet ćemo večeras kako će se ova trakavica odraziti na igru
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne znam da li ovo igra ikakve uloge ali se raja digla i po fejzbuku, vjerovatno ce imati neku tezinu sve ovo, nije uredu nikako.

    https://www.facebook.com/pages/Podrska- ... 3959201222

    Btw - Fifu nisam igrao ima par mjeseci cini mi se, idem skinuti pa mozemo "cekati utakmicu" zajedno :D
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    evo ja se patim još sa BF 3 downloadom :)

    ali glupo je svi pozovu na pripreme 30 igraca i onda skrate spisak na 23 i to je to.. (7 loših otpadaju).
    kod nas Susic toliko zna i lafo pozove 24 igraca, hej gluposti 1 moraš otpisati..amaterski!

    šteta zbog svega što se dešava a najbolji period reprezentacije..
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja s cimerom malo sijem uz pivu, a super je update. Ne mogu se trejdat igraci, tako da niko nema super tim. Golmani su svima losi pa je golova ko kise. 9-1, 3-7 prve dvije utakmice lol
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma skoro reinstall pa moram namjestiti onaj xbox-ov, pa cu sutra to srediti, danas cu malo dote da ubijem vrijeme.
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Imas tu opciju da kupis sebi za $2 jednodnevnu VIP aktivaciju, ne znam da li je FaceHD samo za VIP ili ne.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa imate sopcast streamove, a i ostale u hd, sto placati
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo nakon prvog poluvremena:

    - Dobri u napadu, nadati se boljoj realizaciji
    - Dobra sredina, bore se, rotiraju
    - Tanka odbrana, da je Didier bio tu, pogotovo kod kornera i prekida, bilo bi donji.

    Sve u svemu, dobro je, trebalo je biti 2-0 ali nema veze, samo da ne bude vise povreda, nije uredu nikako.
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    nije brate ja gledam dzaba nisam nista placao :D doduse hq je quality tj 4mbps stream a ne 7mbps sto je HD taj valjda premium
    mada meni je slika super na hq
    btw ova o slonovace grijese nidje veze -.-
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    cudi me kako niko ne prigovara na ovu pobjedu protiv ob. bjelokosti, obicno se desi da se nadje mana u svemu, pa i kad se odigra dobro.

    otpao zukanovic hajmo svi bojkotovati
     
  17. Ziks

    Ziks Aktivista

    Besic odigrao odlicnu utakmicu . Ocekivao sam da se nece snaci , ali momak razvalio na sredini. Visca , Vranjes , Sunjic isto tako odlicno po mom misljenju . Jedino se Miske slabo vidio , imao je nekoliko fenomenalnih dodavanja ali sam ocekivao malo vise od njega :D
    Sve u svemu prezadovoljan utakmicom , moglismo i s vecom razlikom pobjediti.

    EDIT: Ali je Drogba zvijer , totalno druga ekipa kad je on usao. Da je igrao od pocetka ko' zna sta bi se desilo , mozda bi nam cak zabili 2 gola :D
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo ja ću naći manu :mrgreen:
    Slonovi bez Drogbe, Gervinha i Tourea pogotovo nisu ni upola jaka ekipa. Pa City bez Tourea na sredini izgleda tanak :smt004
     
  19. Ziks

    Ziks Aktivista

    nismo ni mi imali Bicakcica i Lulica :p + povrjeda Kolasinca u ranoj fazi utakmice :D
     
  20. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Igrali smo dobro, što je najvažnije ekipa izgleda svježe i trkački su raspoloženi. Vedad je mrvu spor bio, ali to pripisujem manjku utakmica.
    Realno protiv jačih ekipa 4:2:3:1 formacija nam je jedino rješenje. Pošto smo je prvi put igrali, djelovalo je dobro.
    Što Marjan kaže nevjerovatno je koliko su krila pomagala bekovima, što je extra fol koji treba primjeniti na Argentinu.