Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Od Juvea sam mnogo vise ocekivao, ali polako, iduce godine ce moci jurisati na naslov u LP.
    PSG se iznenadjujuce dobro drzao, jest da su sretno golove dali, ali opet, svaka im cast za onaj pritisak prije Zlatanovog gola.
    Sudijske greske su sastavni dio fudbala, ne znam sto se raja prima toliko, dio cari fudbala je u tim greskama.
    Neshvatljivo mi kako sudije konstatno pustaju one startove na koljena, zglobove i slicno, dao je Stark par zutih, ali malo je falilo da uz Mascherana i koljeno mu iznesu. Na povredu Messija treba gledati kao na kraci, njemu prijeko potreban, godisnji odmor.

    P.S. PSG v Barca sam gledao u 50 FPS-a! Nisam mogao vjerovati da to vec ima! Neki stream je bio. :D
     
  2. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Share the goods with your brothers :lol:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bude na ustream pod imenom popstream.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Super ustream aplikacija na smart tv-ovima. Lagano puknes dobar stream i hopala. :)

    Ovaj sat feed sa stadiona nije bio u 50fps. :)

    3.1°E 11043 H 9/10 10000 DVB-S2 QPSK FTA
     
  5. fipi

    fipi Aktivista

    Imate na livetv.ru/en/ sopcast linkove. Super pregledna stranica i dobri linkovi, što mi se najviše sviđa. Ako ovde linkovi ne rade onda na livefootball.ws i to je to. Utakmice u 50fps vec ima neko vrijeme, od Hobbita ja mislim, i to samo kad elitni klubovi igraju, bilo liga ili liga prvaka.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    znao sam i ja nekad naletiti na dobar stream, slika bude bas cista k´o mlijeko
    sad gledam i preko sopcasta, fantasticna slika, i ide preko 30 fps.a, tacno se primjeti kako glatko ide slika
    samo sto na sopcastu ruski komentator
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    @alibegovic, bilo na ovom streamu par puta u 50FPS. Kao sto neko rece, ide glatko kao u Hobbitu. Utakmicu pravo dobro gledati, a za filmove mi je bezveze.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Mislim da svi sad znamo osvajaca LP,i kako ce je osvojiti..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sve iznad 30 fps je glatko.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne znamo, de nas ti prosvijetli, simpatizer?
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :roll:

    Bilo je vec i nekoliko utakmica Premier lige u 50FPS. Chelsea- United bio u 50, imas i na torrentima.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nije mi jasno. Skysports koji radi signal sa tih utakmica ne emituje 50fps na satelitu. Jedino da se na torrentima pojavi snimak iz njihovog studija, bitrate i bandwidth takvog videa je ogroman, ne znam uopste da je moguce da se emituje preko satelita.

    Daj link u pp na takav torrent.
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kolege su vec izbacili stranice, a ja obicno gledam na livefootball.ws - Hvala forzamilanu koji mi je preporucio ovu stranicu nekad prije.
    Stvarno je drugo iskustvo gledanja utakmica u 50 FPS-a - glatkoca samo takva. Messi je brzi neko na Sokeru! :)
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Baš me to zainteresovalo, pa potražim neki 50fps snimak:

    Formula 1 2013 Malaysia Qualifying + Race 720p HD 50fps
    Quality : HDTVRip
    Format : MKV
    Video : H.264
    Bit rate: ~5000 Kbps
    Width: 1280 pixels
    Height: 720 pixels
    Display Aspect Ratio: 16:9
    Frame rate: 50 fps

    Bitrate SkysportsHD kanala na satelitu 1080i25 je oko 20Mbita. O čemu mi pričamo.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Potpis.
    Jaci su od Galate i nisu igrali maksimalno ali onoliko navlacenja ne vidis u nasoj Premijer ligi.
    Odavno je pocela ta prljava kampanja za desetu titulu i tesko ce ih biti sprijeciti.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bas nesto kontam, Barca nije igrala uzvratnu utakmicu u gostima jos od 2005te protiv Chelsia, slucajnost

    ja mislim da ce Bayern osvojiti ove sezone, ljudi melju jednostavno, ako se ne varam ako prodju ovo ce im biti 3. polufinale, a moguce i 3 finale zaredom
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Igrali su sa Liverpool-om 2007., sa Manchesterom 2008., Bayernom 2009., Celzijem 2009., Shaktar-om 2011.

    I ne bi bilo Bayern-u trece finale zaredom, nego trece u zadnje cetiri godine, 2011. je bilo Barcelona - ManUtd.
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sudjenje RMD- Galata je bas bilo smijesno, cist penal nad Yilmazom, umjesto toga sudija mu daje zuti i ne igra u revansu, onda jedan start igraca RMD identican kao Nanija protiv RMD, sudija ga nije ni opomenuo.

    Takodje sudjenje u Minhenu je bilo katastrofa, cist crveni za Ribery-ja kada je dzonom opalio Vidala po listu, zuti karton za Lichststeinera za simuliranje a lik ga odnio u 16cu Bayerna te nece igrati u revansu, drugi gol iz offside-a postignut itd.

    Ocigledno se silji odredjenim ekipama.. :roll:
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    onda sam ja pobrk´o, mislio sam da su igrali 2010/2011 protiv intera

    [​IMG]
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Benzema je bio taj kung-fu i cak mi se cini da je tu dao kontra faul za slobodnjak za treci gol ali nisam siguran.
    Komotno je moglo zavrsiti 2:1 ili 2:2 i bez suspenzije Yilmaza, ovako uzvrat turisticki.