Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Postoji jedno nepisano pravilo, ako ekipa sa drastično velikom gol razlikom pobijedi neku ekipu onda sledeću izgubi ili u najboljem slučaju odigra remi. Neka najbolji pobijedi nije bitno jeli to Bajern ili Juve. :D
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Cambiasso uz sudijski zvizduk za kraj utakmice u 95 min krvnicki startuje na Giovinca i za malo mu lomi nogu, dobija direktan crveni karton.

    I onda mu daju samo jednu utakmicu suspenzije?

    Poredjenja radi Milos Krasic prije 2 god u dresu Juventusa dobija 3 utakmice suspenzije zbog simuliranja u kaznenom prostoru protivnika i to naknadno nakon pregleda snimke.

    I onda ko je ovdje lud? :roll:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam da li je ovo namjerno bilo ili ne, Cambiasso mi nije baš poznat kao prljav igrač, ali nije ni prišao ovdje Giovincu da vidi kako je, za ovakve startove treba udarati najmanje ban na pola sezone, ili još bolje, sve dok igrač kojeg si povrijedio ne zaigra takmičarsku utakmicu, ne možeš se ni ti vratiti i igrati ... tako bi najbolje bilo (ako je u pitanju lom noge i sl.)
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    eh, danas jedva cekao da gledam utakmicu, dodjem kuci, reko malo odspavati, sad se budim, kad imam sta viti Full Time, ccc

    Chelsea u polufinalu protiv Man Citya

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fuck, ja i zaboravio za utakmicu :evil: Dobar go.

    [​IMG]
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Joj volim ovog' brata kao da mi je rođeni i stvarno mi biješe drago što ga zabi, mada mi plavi nisu nešto dragi (jbg, Hordaš sam pa mi logično plava odbojna jer asocira na komšije)! :smt003

    Ali Demba je kralj; uvijek nasmijan, uvijek korektan, igračina i uz to ljudina i idol na kojeg' se treba da ugledaju, ne samo mladi, već i neki "nafurani" drugi fudbaleri! AFERIM! :smt023
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Tanti auguri Willy Wonka 8)






    BTW Juve će poderat Bayern
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Danas je neka tema bila nikako je ne mogu naći, praćenje TV kanala preko neta, ako neko može samo poslati brzo link, streaming je nemoguće gledati trenutno na ovim mojim standardnim linkovima ...
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Juve malo bolji od HSV-a :lol:
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Katastrofa..

    Al jos mi je jace kad vidim da je De Gea 3. golman repke..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbg jeste kasno ali za ubuduće livefootball.ws bookmarkaj jer ima HD streamova za tekme.

    Inače Juve baš slab pogotovo na sredini Bayern dobio bitku. Bayern sada veliki favorit za prolaz.
     
  12. xman

    xman Komšija

    Pored ocajne igre Juve nije imao ni srece. Prvi gol cista glupost i sreca za Bayern a drugi vise nego ocit ofsajd.
    Smijesno sto bi kada se ta dva gola oduzmu bilo 0-0 sto je opet krajnje nerealan rezultat jer je Bayern bio znatno bolji.
    Juventus je odigrao daleko ispod mogucnosti nevezano za snagu Bayerna. Kada je Vidal mogao onako odigrati i pokazato onoliki trud mogao je bar jos jedan igrac isto uraditi.
    Tesko da ce Juve proci dalje.
     
  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Nisam gledo Bayern-Juve jer je slika na federalnoj shit. A od arena sportova samo keca imam. Jedino sto jesam uspio uhvatiti da je Bayern imao mnogo srece s onim ranim pogotkom, zbog kojeg je otprilike sav Juventusov plan pao u vodu. Nisu se mogli oporaviti od soka. Malo je nade ostalo za Juve, al ko ce znat.

    Sto se PSG-Farse tice:

    Ako uzmemo u obzir da je Barsa manje-vise uspjela svoju igru nametnuti, bila je nekako neuvjerljiva. Osim one odlicne akcije kada su i postigli prvi pogodak, od Barse nista vrijedno spomena nisam vidio.

    Penal jest bio, golman je nasjeo, nije bilo potrebe da ga dira po nogama. Također se vidi da je igrac Barse isao s ciljem da se baci, da pokusa dobit penal. Nista novo.

    PSG igrao mnogo bolje nego ocekivano. Barsa imala mnogo srece na pocetku. Stativa i jos jedna ili dvije dobre akcije PSG-a, nisu imali srece. Da li je Ibrin gol bio iz ofsajda nisam uspio dobro vidjeti, mozda i jeste. Stark je poznat kao los/kontraverzan sudac, tako da ovakve situacije nisu nista neuobicajeno za njega.

    Iznenadila me odbrana PSG-a, koja je onako kulerski odigrala. Nema panike, iako Barsa pritisce, ljudi se lagano dodaju.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ono kad prvotno suspendovani igrac postigne gol iz ofsajda :lol:

    Eto i velikog Juventusa...
     
  15. xman

    xman Komšija

    Sta bi ovo trebalo znaciti? Bez srece Bayern na bi postigao niti jedan gol pored cinjenice da su bili bolji. Ne bi bilo prvi puta da je nadigrani tim bolje prosao.
    [​IMG]
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trebalo bi da znaci da su rastureni, a navijaci ih dizu u nebesa.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ofsajd ili ne, Bayern zasluzio pet komada uvaliti, a ne dva. Kako rekoh, Juve je precijenjen.

    PSG se prilicno dobro nosio sa Barcom. Lucas igra odlicno, Ibra slab skroz bio, ali polako srastaju u tim, za razliku od Manchester City-a koji je sa svim tim ulaganjima i dalje klub pojedinaca. Ona asistencija Alvesa fenomenalna.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sudije na nivou :) Sasluzena pobjeda Bayerna al bas me zanima da Ribery nije kajzerov igrac sta bi dobio za start po cjevanici :)
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sudije su smijesne cijelu LP,Riberyu cist crveni,i cuj zuti za Lichtsteinera,ili penal,ili "probijanje" tj. faul u napadu ali bez zutog naravno..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma