Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    doce manje navijaca pa mogu propast nedo Bog :)
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Joj ovi Engleza pačenika , jos ne mogu da prezale onu utakmicu protiv Njem kad je Lampardu ponisten gol . Ljudi ih rasuli ...
    Los sudija , tipicno za engleske derbije
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bezveze utakmica. Jos 8 bodova :D
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sudija truba .
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    sudija opet po malo siljio za chelski,ali truba sudija..i katastrofa tekma..
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jelde ostetio Arsenal za 2 penala


    Vjeverica prekinula mec QPR-Lester, navijaci pjevali There is only one Suarez :lol:



    inace sto Mourinho zna umrtviti utakmicu to je cudo, a covjek je x puta oko mnogo cega slagao

    nece dovoditi igrace, dodjose Eto i Willian, igrace napadacki fudbal, igra bunker i na kontre, forsirace engleze, Bertranda nigdje, Lampard je star, igra svaku utakmicu

    ne znam sta je on umislio, ali ako ovako nastavi, nece biti dobro po njega

    inace utakmica je katastrofalna, svaki dodir, svi padaju ko pokoseni, pa ovo me vise nervira stvarno, svima bih pokazao crveni i gruhnuo kazu za neigranje par utakmica, pa nek se misle iduci put
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    iskreno nisam bas tako budnim okom pratio jer je dosadna bila ali ono sto sam vidio da je u dosta slucajeva svakakve gluposti vama sudio,de baci gifove ili snimke da vidimo ta 2 nedosudjena penala

    ovo za vjevericu - :lol: prejako !
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma to sala za penal, jer onaj komentator sa SK pricao da je Arsenal ostecen za 2 cista penala, prvi penal Walcott pao ko pokosen prije vremena, a kod drugog penala Cahill dirao loptu koljenom
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ma ja,nisam ni ja vidio penale reko da me san nije na nekom dijelu prenio pa nisam vidio haha
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Chelsea pored tolikog igrackog kadra, znaci guzvanje, rek´o bi covjek da je konkurencija zdrava, uvjek dobrodosla, ali to za Chelsea ne vazi, sve je katastrofa, o napadu da ne pricam

    jedino sto sad valja kod Chelsea je odbrana, iako znaju dosta primati golova, ali trude se ljudi, Dave je izbacio Colea sa lijevog beka, Bane zacementirao tu desnu stranu, Cahill-Terry odlican tandem
    veza, Schurle zasad najbolji, Willian tu i tamo, trckara, trudi se, mada se on jos trazi, dok se malo privikne, podsjeca me na Ramiza, Hazarda treba malo na klupu ili na tribine poslati, za Matu ne znam, jeste da je losiji nego prosle sezone, ali jako malo prilika dobiva za igraca njegovog kalibra, Kevin De Bruyne ce sigurno letiti iz Chelsea u januaru
    sad fali Marco Van Ginkel, bas takvog igraca Chelsea i trazi, izgleda da ce dovesti Guarina ili Nemanju Matica, inace bivseg igraca Chelsea
    a za napad, sta da kazem
    [​IMG]
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Penal nad Walcotom , i Mikel je mogao lagano na tusiranje u prvom poluvremnu .

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    :lol:
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    [​IMG]

    Ni žuti. :smt005
     
  13. Ziks

    Ziks Aktivista

    Iz ove perspektive se vidi da je Mikel prvi dosao do lopte , a kad se malo zagledas lijepo se vidi da su obojica lijepo "ispruzili" djon. Za taj penal ... mogao se svirati , ali eto ovaj sudio ocito procijenio da nije penal .
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema veze ko je dosao prvi do lopte ako je opasan start...
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mikel je mogao bar dobiti zuti, svidja mi se kad je sudija u nekim situacijama pustao da se igra, a nekad igraci padaju pokoseni ko da da su polomljeni, Sagna jednom kod aut linije, pade covjek ko da ga je sasjeklo sa svih strana, onda Dave jedva cekao da ga neko dotakne da se klize po travnjaku

    ko da gledam spansku primeru, sudije u engleskoj su katastrofalne u zadnjih nekoliko sezona
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    najbolja liga-najgori sudci
     
  17. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ne znam zasto Wenger ne koristi dugmadi, kad vec ne zna sa rajfeshlusom :D
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    :p

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hahahahahaha baba Ultras!