Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    ma jest al opet nije namjerno nije ga ni vidio lol...

    svejedno opet za offside nije kriv sudac vec pomocnik sudac je htio ponistit go al dzaba kad onaj konj nije dao znak

    ma nidje veze pa bolji su nasi sudci
     
  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Znaci nije dzabe bila dojava za kladionicare :mrgreen:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Karton manje-vise, ali kiks za offside je epic :) Ipak, mislim da ce Bayern i u gostima pobjedit.
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Arsenalu se zaista naredalo mnogo pehova. Onaj drugi gol je nesto gore od autogola i maksimalno nesportski i nekorektno od igrača Porta. Isto kao da nisu vratili protivniku prethodno izbacenu loptu u out radi njihovog povrijedjenog igraca...

    Mada ce njih Arsenal proci bez puno muko.

    Zao m samo Campbella. Mada ja mislim da on tu nije puno pogrijesio. Htio je vratiti loptu golmanu ali ovaj je napravio amatersku gresku.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Vecerasnje utakmice, Wolfsburg prenos, naravno, na OBN-u:

     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Prilika Wolfsburu da konačno napravi ''nešto''. Ili neka puste ''momka'' da ide u klub kakav zaslužuje.
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    vBommel na Montoliva , vBommelovo simuliranje , Klose dzonom po nozi ne sjecam se ni ja koga ... Platini na tribinama :lol:
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker



    http://www.youtube.com/watch?v=gCWjioIR5MM
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    I tada sam taj potez okarakterisao kao ''šugav''. Da se tako izrazim. Takve stvari bile su sklone Henry-u.
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Prati li ko ove OI . Upravo gledam zenski spust ( repriza ) . Staza kao da je napravljena da ima sto vise padova :O uzas
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Evop gledam malo. Anja P. se dobro doceka.. dovoljno da ne nastrada, ali kapija kao da je sajla. Valjda je dobro. I sta bi sa onom takmičarkom prije dvadesetak min? Na samom startu ode u stranu.

    Sto se fudbala tice, fJorentina, baJern.. ko god da prodjem morat ce ozbiljnije igrati ako misle biti konkurenti. A mislim da je Fiorentina solidno zakinuta i ..nadam se da ce proci.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Anja letila 60 metara, a kao sto rece nails, ona kapija ko da je od sajle.. Ona druga vjerovatno istegnula misic il nesto na startu. Slovenka, Majdac cini mi se polomila rebra prije pocetka i opet uzela broncu. Na brzom skijanju stalno pauze, tehnicki problemi, kao i na Alpskom...
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Kad tako kazes, ispadne isto da Dzeko uzme loptu s centra i zavrsi sve sam. Dzeko je klasicni napadac i zavisi od ekipe, ako nema lopti u 16, ne moze nista konkretno napravit.
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Nisam ja rekao da je on vrhunski igrac, cak sam negdje naveo da je poprilicno precijenjen (ako sam ispravno napisao :) ), ali ipak zasluzuje vise od ove ekipe...Odradi on solidan posao u napadu kada mu se pruzi dobra lopta...to i jeste njegov posao...ali u zadnje vrijeme Wolfsburgova vezna linija i centar su poprilicno slabi...

    Ali opet on zabija...a to je bitno za njega...Drugi manageri ne mogu ne primjetiti to. A za lose igre kluba se ne moze kriviti pojedinca...Po meni, za njega nije Italija. Ne bi se on tamo pokazao, pogotovo sto se tamo ne igra napadacki.

    Najbolje bi se snasao u Engleskoj.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    jao tekme
    canada - rusija :D 3-1 a tek pocelo

    edit 4-1 prva trecina
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne mogu pratit hokej, ne vidim pak, moram cekat usporeni snimak da vidim sta se desilo :lol:
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ovo je sramota za Ruse :D 6-1 , 15. min druge trecine :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Kanada je od pocetka jedan od favorita za zlato tako da ne vidim cemu iznenadjenje :) Vece iznenadjenje je lagana pobjeda americkog tima nad kanadskim.
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pa dobro jesu bilii favoriti :D ali ovakvo kanntanje Rusije nisam ocekivao ruku na srce :D
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Ekstra gol Dzeke protiv Villareal-a. Vodili su 2:0, ali sada je vec 2:1. Napad Wolfsburga djeluje dobro, ali odbrana katastrofa.