Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel nam kingt ziv
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Mislis jer ne javlja svaku pobjedu Juventusa? Onda je vjerovatno ziv jer ceka prvu jos uvijek :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Arsenal leti po terenu..
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Chelsea igra ko da čitav tim pije persene. Ove sezone Ivanovic ne može meda, Fabregas kada igra kao da igraju sa igračem manje, Wilian i Hazzard ne probijaju po bokovima. O štoperima nemam šta reći.

    Arsenal djeluje ok, ako ne prođu u drugo kolo LP glavni su kandidat za titulu.
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    je li me trebas nesto? :p

    Sta cu javljati nakon 4 uzastopne titule, ni proslu sezonu nisam nista pisao, bezze nije zanimljivo :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator



    Bodovno nisu daleko od ispadanaj iz lige.. hahaha.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    oj scholesa masine...sam protiv svijeta :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    Cojk bolji od pjanica
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vise trci sto jes jes.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Da Pjanic igra u reprezentaciji kao u Romi, gdje bi nam bio kraj. On u Zenici pogadja zivi zid sa 40m.. dva puta. One niske lopte na prvu stativu sto idu nikome nisam nikada vidio kada igra za Romu. Ne znam da li je problem uigranost ili nema volje ali za reprezentaciju igra znatno losije.

    U Romi je zaista odlican i jedan od najbitnijih igraca.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Daj popustite s Pjanicem, ne moze covjek sam sa sobom se dodavati, razigravati, a nece sigurno sa Dzekom, Viscom, Cocalicem...
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    OK je sve za Pjanica, razvijanje igre itd. sve se moze opravdati, ali meni ne idu u glavu oni centarsuti. Dok nije Hajrovic usao nismo imali posten centarsut na glavu Dzeke/Djurica, a i on je nazalost imao samo 1 ili 2 prilike za to. Imamo mozda i najvisociji napadacki duet u Evropi i sve lopte idu pod noge... Pjanic je ovdje najvise kriv, jer on izvodi sve prekide, kornere itd. Ali ni Lulic, Zukanovic itd. nisu nista bolji. Znaci onaj dio igre gdje trebamo bit najjaci, mi ne igramo.

    Uglavnom, za 20 minuta ja ocekujem mnogo bolju igru i aBd pobjedu ili ako nista, onda 2:2 :D
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pjanica bukvalno nisam vidio do 11 minute :D

    Mali pakas, ni jedne lopte nije nabacio kako treba. Ne moze se vaditi da mu nema zaledjine ko u romi.
    slobodnjaci su slobodnjaci, tamo dere, ovdje svaka niska lopta

    lose do bola, al ajd.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Je li ovo kraj za Klitschka? Ja sam navijao za njega samo radi ovih gaća od Furya :D
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U zivotu nisam gledao gori mec, katastrofa.
    Od 12 rundi u 10 se nije desilo nista, Fury bjezanija, trcanje, plesanje, a Klicko pracenje bez pogadjanja.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Zamal' ga gace nisu kostale borbe.. haha. Pored kikboks, muay thai i mma borbi, ovo je meni negledljivo. Uzbidljivije su bile FFC borbe neki dan sa nasim borcima nego ovo. Svaka cast Tajsonu ali je ovo mozda najgora era boksa sto se kategorije teškaša tice.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Al ovaj Fury sa 27 godina izgleda starije od Klicka, za 10-15 godina će biti kao djed. Klicko je daleko fizički spremniji ali su mu borbe penzionerske. Stari Tajson je bio zakon, sve se rješava u prve tri runde i ide se na KO :) Sjećam se jedne borbe gdje sam zakasnio 5minuta i već je bio kraj :)
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sunce ti zarko kakav kloc je prvak u teskoj kategoriji u WBA, IBF, WBO i IBO verzijama. :D

    Znao je Mike Tyson da ce mu muslimansko ime Malik Abdul Aziz nekada dobro doci da ga ne pobrkaju sa ovim lauferom ;)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. NAILS

    NAILS Moderator