Sta igrate/slusate ovih tmurnih dana ?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Spider, Jan 2, 2005.

  1. Spider

    Spider Aktivista

    Djesi eni brate,
    Djesi brate
    Sta ima brate :lol: .

    Nece mi niko uzeti mojih 10 postova :roll: haaa?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Igram: GTA San Andreas, Burnout3, Mortal Kombat Deception i PES4. Slusam: Iron Maiden, Guns N' Roses, Helloween, Blaze-a, i Queen. A jos se bavim i faxom - onako iz razonode :mrgreen:
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Igram 3D Live Pool i Soker 4
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Sjeća li se neko igre Clive Barker's: Undying???
    za mene je igra bila ZAKON! (jos sam je igrao na TNT2 M64 na 1024x768 medium detalji :mrgreen: ...igra je ishla bez problema...ozbiljno!!)
    ...zna li neko ima li se nabavit kakva igra slicna ovoj???
     
  5. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Suffering nije nesto slican,al bih ti ga svejedno preporucio
     
  6. jeretik

    jeretik Komšija

    Slabo jarane, takvih gotickih FPS-ova bas i nema puno na PC-u, najslicnije sto mi pada na pamet je ultra-niskobudzetni Nosferatu, koji ima atmosferu za 3 i po infarkta, ali je imao slabu produkciju i relativno los engine.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Painkiller :| :|
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija

    Ma kaki, nije to ni nalik na Undying :)
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ako nisam sta pobrkao Sufering je radio Clive Barker(a sto se tice atmosfere samo cu reci da se lik bukvalno okupa u krvi protvnika!a tek protvnici....shiza ba!)
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    Šta fali Linkin Parku ? Prvo i najvažnije:
    1. Svaki album je skoro isti tj. sličan onome prije
    2. Meni je velika razlika između jeb**og "new metal"tj. hip-hop - metal benda :eek:
    koji je komercijala svih komercijala i jednog Kreatora, Iron Maidena,Motorhead koji ne pišu pjesme samo da se prodaju :)
    Ne branim nikome da sluša šta hoće samo si pitao šta fali ? :D
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ma ubaci ti dream theater da poslušaš malo prave muzike. nisu neki uber metal i sl., više neki rock žešći, ali to su umjetnici i pol, a ne ovi folovi kaj se vucaraju po mtviju.
     
  12. Spider

    Spider Aktivista

    Sada mi se samo vrti seka/crno i zlatno 8) .Probajte slusati dok igrate nesta ludnica :lol:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    nikad čuo, al po naslovima mogu reć bože me oprosti :D
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    f korz. btw potpisujem za Dream Theater :smt001
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    scenes from a memory? six degrees? ludnica totalna...

    ne znam da li sviraš šta, ali ako sviraš onda znaš kako je svirat "bendiće" tipa metallica, iron i sl. a kako je teško svirat dream theater na bilo kojem instrumentu. mislim gledao sam bendove naokolo, i tek nakon 4-5 godina zajedničkog postojanja se upuštaju u dream theater da bi to kak-tak zvučalo, a portnoy je na svom dvd-u za učenje bubnjeva nakon prvih 10 minuta bubnjanja rekao "sad znate svirati 90% metallicinog repertoara" :D

    jedna recenzent kaže "da je mozart danas živ, dream theater je muzika kakvu bi skladao" i mislim da nije puno promašio.
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Ah, Scenes From A Memory... uz The New Mythology od SymphonyX to je najbolji album koji sam sluso!

    A nemoj nista protiv Maidena, legende su :eek:
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    ma slušam scenes from a memory već jaaako dugo i nikako mi ne može dosadit, imam i na divx-u scenes from new york part I i II, koji su zapravo kopija rasporeda pjesama sa scenes from a memory part I i II. ma ludnica totalna...

    nemam ja ništa protiv maidena, mislim slabo ih slušam, ali recimo run to the hills se skine na gitari za 10 minuta, a dream theater da bi se kvalitetno odsvirao treba x godina. mislim stvarno oke su mi, ali shvaćaš šta oću reć...

    mislim cijeli scenes from a memory je bez pauze između pjesama sa razrađenom pričom... ne znam dal si lyrics gledao. strava uglavnom. past, present, victoria... kaos. još kad upalim svoju moćnu liniju(tm), nema kraja uživanju. labrie naprijed, a portony se čuje jedno pol metra-metar iza njega... woooooooooo
     
  18. Spider

    Spider Aktivista

    Ko bi reko da je syss roker :lol: .Da ima dugu kosu,nisam te ja takvog zamisljao.
    Mislio sam da si ti "mirnjak" :p
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    nemam ti ja dugu kosu ni ništa slično, štoviše ko neki casual šminker se oblačim sa plavim pramenovima, ali zato kad gitaru primim u ruke više nisam tako bezopasan :D

    p.s. enis mi je garancija da nemam dugu kosu
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    sve su to blagi tipovi :wink: