sta mislite o a4tech gamerskoj opremi?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by kolinsb, Oct 26, 2008.

  1. pac

    pac Komšija

    Pa zato i pitam za cijenu ali izgleda da nam nema kolege da nas informise kakvo je stanje sto se tice opreme.
     
  2. MS-_-

    MS-_- Novi član



    Slabo da ces imat dobru reklamu u Zepcu...
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne kontam MS sta uopste pokusavas reci. ima firmi koje su u SARAJEVU, pa nemaju nikakvu reklamu. ako mi pokusavas reci, da je za reklamu dovoljno to sto je neko u sarajevu, onda se varas. ako pokusavas reci da je zepce rupa, slazem se, ali ne vidim razloga zasto bi ti to uopste govorio (s kojim ciljem). gama electronic nije velika firma kao genelec, ntchs. kimtec.... niti to pokusava biti.
     
  4. MS-_-

    MS-_- Novi član


    Lose sam se izjasnio u prijasnjem postu... bazirao sam se na LAN party... mislim da ce slabo kod doc tamo zbog LAN-a, nek iznajme neki prostor LAN nek bude u Sa, slabo da ce ko doc tamo u Zepce, sem ako nagrade nisu pravo privlacne...
     
  5. pac

    pac Komšija

    kolinsb :arrow: Mozeli odgovor na moj post? Barem orijentaciono.
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo da dignem temu iz naftalina :D

    Reko da se počastim parčetom HW-a nakon dugo vremena pa makar to bilo i 30 i kusur KM :D

    A4TECH tastatura X7 G800 naručena kakva su iskustva, vidim Kolins njub je imao šta kažeš? Sad je neka socijalna genius iz doba jure.
     
  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

    tastatura je top, kad je uzmes neces vjerovati sta si kupio za tridesetak maraka!
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da joj je jedina mana mal space taster, inace je odlicna tastatura, pogotovo za te novce. Ima mnostvo programabilnih tipki sto dobro dodje kad iste nemas na misu.
     
  9. veki81

    veki81 Aktivista

    Prodana dusa hahahaha :smt005 .
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne mogu da vjerujem da sam procitao citavu prvu stranicu, tek nakon toga vidio da je tema stara 5 godina
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma


    EPIC :lol:
     
  12. Pionir

    Pionir Overclocker

    Nisi jedini :D

    Svejedno, firma/zgrada postoji i danas u Zepcu ; http://www.gama-electronic.com/

    Ono sto ne znam da li kolinsb jos radi za njih i imaju li navedeni brand u prodaji.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas u Imtecu A4Tech proizvode. A koliko ja znam Kolins sada hekla po tastaturi u sudu :)
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    :D Hvala.

    Kod mene je neka genius, nije ona obicna...uglavnom kod svake izvadim ono start dugme izmedju ctrl i alt :D

    Kad igram nesto "zanesem se", promasim, pa kliknem start i igra ode u taskbar :D

    Ima li neka da nema to start dugme na lijevoj strani, npr a4tech X7 G800 ima ?
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hahaha ne diraj ti kolinsa :D a ja sam svoju G800 kupio kad je i nastao ovaj thread, i eno je jos ziva. opalim je sakom, iskoci ponekad neka tipka, samo vratim i ko da nish nije bilo :lol: :lol: