Star Citizen

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 25, 2013.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Još da su samo ubacili opcionalni transformers mod u nešto ala robotek macros......
     
  2. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Zavisi. Early acess zna biti dobar u smislu da mozes finansijski dosta bolje proci nego nakon sto izadje naslov. Ja sam npr uzeo neki dan Kings Bounty - Dark Side na Steamu za 18,00 €, a 14. 08.2014 kad oficijelno izadje na Steamu ovaj moj early access automatski postaje Premium edition sa par jako dobrih dodataka i itema.
    Igrao sam takodjer do sada u par navrata i igra je bez bugova iako je KB serijal poznat po bugovima.

    Problem moze biti jedino ako bas prerano uzmes igru u ranoj fazi razvoja, ali par sedmica prije izlaska je OK.

    Takodjer treba se paziti u nekim slucajevima, jer odredjeni developeri idu obrnutom logikom i naplacuju premium cijenu za early access pa takve treba izbjegavati.
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Sa obzirom koliko novca ulažu u igru, kao i što imaju dobar koncept, Star Citizen ima sve šanse da bude jedan od najboljih naslova za PC ikada. Samo da ne useru...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Predobro izgleda... Mogu misliti kakav je osjećaj da Oculus-om
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Za povratit :)
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jesi li probao? Imam osjećaj da bi bilo predobro igrati sa VRom
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma mislim da razvaljuje. Neko ko je cak imao sea sickness na prvom dev kitu. Na devkit v2.0 nema problema. Vjerovatno zbog preciznijeg pracenja IR kamera + LED.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. NAILS

    NAILS Moderator









     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ova igra če unistit dosta zivota , veza , karijera :lol:
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja imam osjecaj da ce igra biti fail. Mislim da ce se ostati u vjecnoj beti a u medju vremenu ce izaci nesto slicno. Skontaj, start je bio 500K. Onda kazu da je malo 47mil. Cool story. trenutno su presli 50mil i i sve to trose na nekakve interne djakuzije i kojekakve djavle koji nemaju veze sa igrom. Sad ti njih uzmi za ozbiljno da zaista imaju plan u kojem pravcu idu.

    Sve je ovo epic, ali na papiru.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ima Elite:Dangerous . Ona ce prije i izaci
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, recimo ona dodje kao konkurencija. Neko kaze da je dosadna. Nije ni bitno. Jos je u beti mada skupoj. Ali SC nije jedini i bojim se da ce ih prestici.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    70 dolara . skupo :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Vedo

    Vedo Moderator

    vrijedi probati
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je neko probao ?

    Ljudi se u biti žale, kazu da lici na pre-alfu. Nema se sta raditi. Brišu igru.

    Neka oni đakuzije dizajniraju.
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pa pise da je pristup samo hangaru i kokpitu i to je to .
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije, mogao si vozati.. nešto.