Star Citizen

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 25, 2013.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kad su bili oko 50-52 mil$, baš sam se raspravljao na pcgameru kako do sad nisu završili igru sa tolikim parama, i napadoše me ljudi :D Evo do danas se baš ništa nije promjenilo osim te cifre. Nisam dao ni dolara a tako sam kivan na ove likove jer mi se čini da baš zavljače narod.


    I koji je fazon podržat nekog na kickstarteru ako će on to kasnije prodavat i ostavljat sebi zaradu? :D
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Fanboys su fanboys. Ne mozes nikad protiv mase :)
    Nisam dao lovu za SC, iz cistog razloga sto su nastavili skupljat donacije i poslje isteka Kickstartera. Onda kad su poceli prodavati brodove po vise stotina dolara, odustao sam od pracenja igre totalno.
    Zalosno sto je SC otisao ovako u 3 pm. Hoce ovo hoce ono, a ja sve sto sam trazio je Freespace remake :)

    Ono sto sam vidio od Elite, malo mi je puno dati 50 eura. Zao mi je ali je tako. Mozda poslje par expanzija, na nekom popustu, da se i kupi, ovako ne.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

  4. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zna li se kada će završiti ovu igru, ako tek sad rade sa likovima, jbt šta su do sada radili? Nekontam one koji su ulupali toliki novac njima, pa ovo je za suda.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najveca kradja ikad :D Svakih par mjeseci objave ovako neku sitnicu kako su zavrsili.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Koji ste vi hejteri.. pa glavni plan je bio dovesti G. Anderson. Slijedeca je Jenna Jameson.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemoj mi idola vezati za ovaj cirkus od igre :smt003
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

    Koji je ovo rip off od igre i koje su naivčine ljudi koji su fundali ovo ... Samo čekam neki video sada gdje će pokazati realistične trepavice na likovima zajedno sa novosti da su castali Kevina Spaceya kao glavnog negativca.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ne znam hoce li se ko naci uvrijedjen, ali koja ovca covjek treba biti da i dalje vjeruje u ovo i pogotovo da ulaze, ili da nije uradio refund ko je vec bacio sta...

    Sent from my 6055K using Tapatalk
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema gorih fanbojsa od SC. A nije ih malo. Do sada je Chris Roberts sakupio 160mil.
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  16. ming

    ming Veteran foruma

    I dalje manji scam od loot boxeva.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    I bit će debila što će uzeti to ...
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa naravno, ne bi oni to pravili da znaju da se neće prodavati.
     
  20. Esh

    Esh HWB