Star Wars Jedi: Fallen Order

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 9, 2019.

  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Aha, ja nisam recimo nikad odigrao Shadow of Mordor i Shadow of War, a super su cini mi se isto, pa cu kad budem htio prvo isto odgledati sve filmove da se nafuram sto kazes :)
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma gledao sam kamaru SW filmova al nije to sjelo. Zato sto sam ih gledao kroz godine i to u nekom redoslijedu kako su izlazili, a tako se tesko moze gledat, jer je kronologija skroz komplicirana.

    Da mi je kako rijesit ovaj problem sa HDR prije nego sto pocnem igrat, al tesko, fale opcije za podesavanje HDR-a. Ima samo “HDR brightness”. A nije to to, moraju bit minimalno dva parametra za HDR. Jer los HDR izgleda gore nego SDR, sve je ko isprano.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bio je neki update i za Xbox One. Ja se jos nadam da ce sredit HDR.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    [​IMG]

    Nameracio sam se da probam igru, ali uvijek je zaboravim :D
     
    Esh and Vedo like this.
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vidi brzine interneta kod Zelenog...to gigabitna brzina ? :D
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Naravno :) 10gbit mreza kuci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao kako je dobra Jedi: Fallen Order, totalno mi je sjela igra. Ima slicnosti sa TF2 u hodanju po zidovima npr, dosta zagonetki, ali i akcije i "marisane". I poteska je, gines ko rasada. Cesto moras ponavljat dijelove.

    I muzika, muzika je odlicna. Rijetko da igra ima tako dobru muziku. I igra generalno ima dosta "filmski" feeling.
     
    Vedo likes this.
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    Zaista dobra igra, dodjoh do onog dijela gdje treba one kugle sloziti, i tu zapnem :)
    Super gameplay i sve, kao da gledas film :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk