Star Wars: The Force Unleashed I & II

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Apr 8, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Loki

    Loki Komšija

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Mislim da sam u nekom drugom threadu slinio nad ovom igrom i plakao zato što neće biti za PC. :(
    A zaslužila bi svoj thread kad bi bila za PC. :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Pa ima dovoljno platformi da je mala vjerovatnoca da neko "se igra" pored PC-a nema jednu od navedenih (ili vise njih, imho).
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    nemam ja ni jedne :D sem psp ;) a sumnjam da ce doci za nju
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Procitaj prvi post.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Pa nemoj da te prozivam na forumu. Imas stari Xbox, prije si pratio i onda si post'o mainstream i radje odes s djevojkom na skijanje nego da kupis ps3.
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Naj igra za PS3, No1 u svakom pogledu, od price do tematike, engina, stila borbe, zvuka, atmosfere, fizike, upgrade-a karaktera, jedan od razloga kupovine PS3...
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Ja bi radije halalio bolju grafiku, ali zato sa Wii-remoteom da masem po kuci, zhummm, zhummm :smt003
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Jaro, zamisli 1 na 1 sa Wii-remoteom, simulacija jedi fighta, polupat pola stana :D
     
  10. artemis

    artemis Komšija

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Još da naprave i wii-remote u obliku lightsaber-a :mrgreen:
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Ma to je lako, das kakavom stolaru da u nogaru od stola uvali Wii-Remote, premazes nogaru zelenom il ljubicastom bojom i eto ga origigi lightsaber :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    a sta kada ti SW:(S)TFU dosadi? :mrgreen:
     
  13. Nani

    Nani Komšija

  14. vutra

    vutra Komšija

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Izgovor zašto nema PC porta je, zato što malo PC korisnika ima dovoljno jaku konfiguraciju da pokrenu igru, i kad bi se radio port, morali bi toliko smanjiti detalje da više ne bi ličilo na original :? !
    Pa sad vi prosudite koliko ima istine u ovome ako se uzme u obzir da je igra rađena i za WII, PSP, DS i PS2 konzole!?
    Anyways, shteta! :evil:
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Xbox360 Arcade paket je 200E sto je ravno cijeni graficke kartice iz srednje klase, tako da se ne moze kukati kako nekih igara nema na PC-u. Inace, dok ne izadju prve recenzije, ovu igru trpam u isti kos sa ostalim prosjekom igara sa SW tematikom.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Ihhh, sto izazivas diskusiju na ovom threadu. Jedi Outcast pa i Jedi Academy uz KOTOR 1 & 2 su bile sasvim ok igre u kojima se moglo uzivati, a sto je najvaznije, sve su bile na PC platformi pa ne bih sad potezao taj "prosjek". Cak je i ova zadnja, Lego-bazirana, dobro prosla.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Ali je Kotor i lego portan sa konzole, naravno i ovo ce biti port.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Star Wars: The Force Unleashed

    Yup, jedino PS3 i X360 verzije radi Lucararts, ostale portove rade neki drugi developeri. Kotor nastavci su bili ok, ali mene su brzo smorili (sistem borbe mi nikako nije "leg'o"). Mnogo vise vremena sam proveo uz J. Outcast i J. Academy, mada je i to samo zabava bila od samo nekoliko sati. Znaci bilo je ok igara sa ovom tematikom, ali nijedna mi nije bila "woow", osim mozda Republic Commando-a.
    Ovo za konzolu stoji. :smt003
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Esh

    Esh HWB