Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

1. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

imas li link za taj to oko xbox argentina?

2. Neo Bahamut Zero

Neo Bahamut Zero Veteran foruma

Prebaciš Xbox/MS acc preko pc-a na .ar regiju, pa onda konzolu također, direktno na konzoli upišeš neku argentinsku adresu, dodaš karticu i to je to. Kupovina prolazi uredno.

EL NINO CFC likes this.
  3. selvin

selvin Moderator

A sto placate paralelno 6-7 servisa? :D

4. Zeleni

Zeleni Network Ninja

Pa to je cijela poenta zar ne. Netflix, disney, youtube family, me sada kosta mozda 50 kr mjesecno, gdje me kostalo skoro 500. Mozda negledam ja, ali gledaju dijeca, a trenutno deremo star wars seriju. Odgledali smo ep 1-5, sljedeca je return of the jedi. Navukle su se, samo o star wars pricaju. :D

donjapa likes this.
  5. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Ma nepotrebno skroz, opet gledas jednu-dvije serije, ne znam kako vam se da peglat.

6. apokalipso

apokalipso Aktivista

Naravno da se sjećam. Bila su to "lijepa" vremena kada se imalo ograničenje download-a od 3GB. Bio sam često "aktivan".

7. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

ma zasto ne, evo sad sve postavim i kasnije rahat. ovi par markica sto skine nikad ne osjetis.

uzasno vrijeme.

znao sam stući limit za dan dva. pa daj onda bori se sa free zonom. sreca pa su bh telecom serveri za cs, cod4 radili sa free zonom.