Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Dino i ja uzeli preko turske premium, jedan acc po dva profila koristimo,dobro se isplati,a robe ima uvijek dovoljno,stalno izlazi nešto novo. Za 22KM (Gift od 200TL sa troškovima) više od 2 mjeseca premiuma koji trenutno košta 93,99TL, a kod nas 10 eura mjesec...
     
  2. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Kod mene je Premium paket i već 2 mjeseca je 130,99 TL (cca 12 KM). Poskupili su i oni treći put u godini dana.
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I kod mene isto još uvijek stoji 93.99 TL.
     
    dams82 likes this.
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Meni sinoc dosao mail da mi je pretplata na disney+ ukinuta. :D

    Your purchase from Disney on Google Play has been canceled. Any charges made will be refunded.
    Order date: Sep 19, 2022 9:45:51 AM PDT
    Item Price
    Disney+ Annual Subscription (Disney+) ₺349,90/year
    Total: ₺349,90/year
    (Includes VAT of ₺53,37)

    Ne pise razlog zasto :D Ali svi znamo razlog zasto :D
    Gledao sam turski disney+ na 3 kontinenta samo ne u Turskoj ;)
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sinoć sam povremeno dobivao errore prilikom gledanja, vjerovatno je jutros ukinuto.

    EDIT: ukinuto, sad ću krasti torrente. :)
     
    Last edited: Apr 7, 2023
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nema druge.
    Ma nije bitno, mogu opet ganjat on demand, aktiviram onaj mjesec kad ima nesto zanimljivo, i ovako i onako gleda se samo povremeno.
    Youtube premium mi je vazniji :D

    [​IMG]
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam ostavio YouTube jer ga gledam često i music koristim, prime jer je dzaba i gamepass.
    Nadam se da yt i game pass neće ukinuti preko Turske jer mogu lako ako hoće, eto kao ne znaju šta radimo

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Skyshowtime se još uvijek preko Rumunije može uzeti za sitne pare, piše na accountu da akcija važi narednih 100 godina.
    Netflix ukidam ako još bude dizanja cijena, Prime i dalje prolazi za cca 1KM, YouTube Premium preko Indije, a HBO i Tidal daje Telemach 'gratis'.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Netflix je pojeftino kako mislis dizanje opet?
    *edit sad vidim da mislis na Tursko trziste - u BIH je pojeftinio:)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    yup, mislim na Tursku, koliko je sad u BiH najjači paket?
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    9.99€
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zar nije bilo skuplje?
     
  14. monK

    monK Komšija

    CURRENT PLAN:premium
    Our best video quality in Ultra HD (4K) and HDR. Spatial audio available. Watch ad-free on any phone, tablet, computer or TV. Download on 6 devices.
    EUR9.99/month
    ----------------------
    Ovo je bilo €15 tako je, ali su najavili i ukidanje opcije dijeljenja passworda, još uvijek se nije desilo.

    Ukinuo sam sve streaminge - ostao samo YouTube music i Netflix.

    Pokušavam torrentovati mjuzu opet, ali nekadašnji trackeri koji su bili dupke puni, nigdje nikoga više. Nažalost i toj priči je kraj.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Netflix je i dalje preko Turske oko 9KM mjesečno, tako da se isplati i ako ukinu acc sharing. A ako to batale ili opet dignu cijenu, prebacujem se na torrente. Tidal u kombinaciji sa YT Premium/Music mi je vrh za muziku.
     
    dams82 likes this.
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Imam uplacen jos uvijek tr netflix do septembra. Probacu ovih dana uzeti koju gift card preko durma play da probam.

    Na disney+ ne mogu uci preko vpna, barem ne turskog, druge nisam ni probao.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    HBO Max postaje samo 'Max' sa 3 razlicite vrste pretplate.

    'Max subscribers can choose from three price tiers. The least expensive is $9.99 a month and will show ads. The ad-free version will cost $15.99, the price of the company’s existing HBO Max service. That tier will let customers stream on two devices at once and download up to 30 titles, but the content will be available only in high-definition rather than 4K.

    Users who want the higher-resolution 4K streams will have to buy the Max “ultimate plan” for $19.99 a month, which includes up to four concurrent streams, 100 downloads and Dolby Atmos sound.'


    https://edition.cnn.com/2023/04/12/...reaming/index.html?utm_source=business_ribbon
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Kvaliteta im je dobra, sadrzaj nema nesto puno a imaju desetak stvari u 4K. 10$ sa reklamama, nisu normalni.

    Showtime nije dostupan pa uzmem na 7 dana free SkyShowtime. Ponuda je ok ali nema jedne stvari u 4K. Fuck of.

    Najviši pikseli:

    [​IMG]

    Haman amerikanci kontaju da balkanci struje nemaju.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma mi smo nebitni svakako, stvar je što je najznačajnije tržište skontalo da je otišlo u pm i da se ne isplati plaćati četri pet različitih servisa.
    Situacija će ići samo na gore..

    Evo uzeo Netflix od tetke, ništa nema kvalitetno, pa prije su znali izbaciti koji dokumentarac dobar sad ni to.



    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Je li skyShowtime i Showtime isto? Jer u mene buraz ima Showtime, dobuo djaba godinu kad je novi telefon uzeo ili nesto tako... ali kod nas ne radi. Mogu li se na SkyShowtime logirat Showtime userom?