T40 in da house :)

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Esh, Jul 11, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    [​IMG]

    Kupio sam IBM ThinkPad T40 i vec sad ga mogu toplo preporuciti svima, iako se radi o relativno starom pripadniku T familije.

    [​IMG]

    Specifikacije su: Centrino 1.5, 512 RAM, 40 Gb, Radeon 7500 32 Mb, BT, IrDa, WLAN, 14.1"

    [​IMG]

    Masa laptopa je oko 2 kg, a baterija traje 4.30h. Zbog ova dva podatka sam se i odlucio za kupovinu. Kada jos tome pridodam nevjerovatno dobru tastaturu, dobivate jednog veoma sretnog korisnika 8)

    Ako neko ima dodatnih pitanja, rado cu odgovoriti..
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    kakav je ekran? :D

    e care ne znam da li kod vas ima našeg tjednika globus, ali u narednom broju možeš očekivati mog šefa koji grli moj laptop... ako ima, javim ti pa kupi i uživaj u slikama i interview-u :wink:
     
  3. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Jel' ono K700i u pozadini? :D
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ono, ništa ne prodajem, samo se hvalim.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Hehehe IBM tehnika dobra za street fighta.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    haha, jest 8)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    izvrstan :) dobro sad ne planiram na njemu igrati splinter cell 3, al' sam zadovoljan.. sto se tice globusa, samo mi reci "kad je taj naredni broj" pa cu potraziti .. ako tebe nema, nemoj ocekivat da kupim, sta ce mi slika laptopa bez vlasnika 8)
     
  8. iPlay

    iPlay Komšija

    Jeli ovo montaza "Centrino" i "Windows" naljepnice? :D
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Moj stari ima T40 i R31 - zakleti Intelash :oops:
    Zar i ti sine Brute? :smt116
     
  10. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    nekako su, zna mda sam vam dosadio, underground-ski... nema nepotrebne sminke... dobra, stara, ozbiljna i poslovna crna boja :)
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    evo danas izašao novi broj - ništa... znači idući.

    ipak ćeš vidjeti samo lap bez vlasnika... nisam ja materijal za globus :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

    morat ces se poceti "vidjati" sa manekenkama i estradom 8)
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    IBM ... fino fino ... i ja bi jedan IBM ... al meni treba IBM da mogu igrati i igre na njemu :mrgreen:

    BTW: ono malo crveno (kako se vec zove) sto zamjenjuje misha...samo zbog onog valja kupit IBM ... stvar rulla!
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    IBM i Dell kraljevi robusnosti.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    word around servisera da je dell malo zakazao u odnosu na starije modele.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja planiram uzeti jednu stariju Toshibu Portégé 7220CT za cca 900KM. Za igre mi ne treba - samo da moze fino gurati emulatore za starije 16bitne konzole i dvd/divx filmove. Samo isprobati da nema slucajno dead pixela i sve super.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    that's the spirit.. maloprije sam instalirao c64 emulator za pda (ppc) 8)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma to se trazi - igrati Flimbo's Quest, Silkworm ili Volfied u danasnje vrijeme je pravo osvjezenje. :mrgreen:
     
  19. [tota]

    [tota] Aktivista

    Aj neka valja valja... Ma meni isto ne bih smetao ovakav laptop, kakve igre zadnje sto sam zaigrao je dobri stari Q3 OSP naravno, može i na T40 ici Q3 ;)
    Ma Centrino je super za lap. ;) samo vi pricajte zakleti AMDovci ovo vam govori isto zakleti AMD-ovac hehe :p (ovo se odnosi na sleepera :D
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Sliper je placeni AMD-ovac, ja sam pravi kao i dr.DooM 8)