Telecom GPRS

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Dec 23, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    Prema jos uvijek nepotrvdjenim informacijama, nas najdrazi BH Telecom krece sa testnom fazom GPRS-a u trajanju od 90 dana za odredjeni broj korisnika (ukljucujuci i Ultra), a sve informacije bi trebale biti objavljene 25.12. na http://www.telecom.ba ..
     
  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

    "za odredjeni broj korisnika" koji su slucajno rodbina zaposlenih :mrgreen:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    heheh, slazem se
    inace, novo je da su u prodaju pustili i ultra kartice od 10 KM..
     
  4. Spider

    Spider Aktivista

    Koliko ce to trajati :?:
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Ajd super. Da bar pokopaju ERONET... to im iz sveg srca zelim (BHtelekom je jedno 2141242134235235 puta jeftiniji)
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. reni90

    reni90 Aktivista

    sve je to super
    A sta je GPRS
    primjetio sam na mobu mi pise ali ne znam sta to znaci? :idea:
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam se prijavio za testiranje pa ce valjda ovih dana poslati aktivaciju na mail.
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Meni su cak poslali mail sa uputstvom no jos uvijek mi ne funkcionise...ocekujem dalji razvoj situacije, khmm njihov odgovor na novi mail koji sam napisao :) .
     
  11. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    kod mene je ista situacija
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ma najgore sto sam se napatio 2h ali bez uspjeha. Digital mi pomagao na newsima ali ocito je da nije do mene vec do te aktivacije :( .
     
  13. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ja sam gotov citav dan namjestao po postavkama,cak sam skinuo i dodatno upustvo za mobitel kako podesiti GPRS i nista
     
  14. Esh

    Esh HWB

    ma podesavanje je 15 sekundi, telecom pravi problem..
    s druge strane, kod mene je prije dva sata iznenada proradilo.. otvaranje web stranica veoma sporo, ali sam uspio skinuti nekih melodija, procitati mail i tako.. jos je ovo debelo u testnoj fazi.. nazovimo je, alpha :)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma da meni hoce samo doc mail. pojedoh se sto se svi s tim igraju. :? makar da se osjecam bolje sto sam izvalio onolike pare za 6600. :mrgreen:
     
  16. d0ga

    d0ga Aktivista

    adi .. oni salju upustvo svakome...a aktivriraju samo nas "10.000" podesavanje je 2-3min. i tesko se desi da mozes nesto pogrijesit oko podesavanja jer nije komplikovano...

    znaci ostaje ti da samo cekas kad ce ti aktivirat broj.

    btw: zar ti nisi poresho na eronet davno?
     
  17. strawa

    strawa Aktivista

    nego, imal neko da zna mozel' se ovo podesiti na siemens m55, nije mi poslo za rukom, a ne mogu uopste da nadjem in i out mail opciju u njemu?
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    skotovi

    meni su isto posali uputstvo ali kada krenem da otvorim stranicu pise mi "internet usluge nisu aktivirane"
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Znam ja sve oko ovoga...studirao sam teoretski dio Telecom-ovog GPRS-a. Oni su mene i aktiviriali i sve...i to isto uputstvo koje ti posalju imas na njihovim stranicama. Fazon je da iz tehnickih razloga oni ne mogu meni pruziti usluge GPRS-a. No comment.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    RADI! RADI! - Evo ja maloprije dobio mail, i na telefonu se pojavilo malo "G". Ludnica. Ali je spoooro.