Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    A na koji se to dio odnosi ? Ja sam Alipašina ulica, ubija stabilnost i na internetu i na digitalnoj, i kvalitet slike prejak...
     
  2. anel007

    anel007 Komšija

    vogosca, tacnije blagovac
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    netačno.

    telemach, pored sarajeva, pokriva sve do zenice, kao i dolinu neretve (od konjica do ispod mostara).
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ovo je tačno.

    analogna slika na telemachu je lošija od moje tv, hs-a i lol-a.

    a priča se da i i digitala lošija.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Analogna jeste losa, pogotovo meni koji vecinom gledam hd mkv, ili blu ray, ali sta se moze, internet mi je beton, brz, stabilan nemam stvarno primjedbe, Otoka je u pitanju.
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Potpis, još ako imaš (digitalnu) satelitsku kao ja i kada se stvarno uvjeriš kako je "blijeda i zamućena" slika ovih njem. kanala npr. pro7, dok je na spomenutom satelitu "ko' mlijeko" + strašan kontrast, još ti teže pada gledanje iste, ali jbg, barem je sportklub dobre kvalitete (slike I tekmi I komentatora), ostale kanale ionako ne gledam!! :smt002
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ev cijelo vecer ne radi ni tv ni net..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Vedo baksuze, meni sve radi za 5 nijednog prekida mjesecima.
     
  9. pac

    pac Komšija

    Isti sam kao i vedo kazu smetnje trebam s njima provjeriti hoceli biti i smetnji po racunu :D
     
  10. Piroman

    Piroman Komšija

    Isti sam kao i JVC, odavno sve udure! :mrgreen:
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i kod mene za sad sve u dure, ja na bihetu :smt003
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Zar se jos peglas sa ovim idiotima iz Telemacha. Vjerovatno nemas previse alternativa na svojoj adresi ili si pravo strpljiv covjek?
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo ti jedna vedina
     
  14. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    [​IMG]

    jooj pinga..jest fino kad ovako ponekad naleti greska :mrgreen: ..kasnije je bio konstantno 15-18 na njihovom serveru, i zanimljivo je to sto kad igram online ping 40+ na svakom serveru
    kad su maheri sto ne srede ping sa tim ostalim serverima da se moze normalno igrat
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Ako se prisjetim kako je bilo prošle god. kada su tek došli, sada je ping za svaku pohvalu, brzina svakako:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Mada je ova brzina glavni razlog zbog kojeg ne bih prešao npr. na LoL i da su provukli kablove kroz zgradu kao što nisu (i dalje im ne dozvoljava ovaj naš predsjednik kućnog savjeta, a HS dobio odmah dozvolu za bušenje, što li? :roll: ) jer ovih 12mbit-a za 35KM je jednostavno nenadj***vo, a pogotovu se sada navikao da gledam yubito stalno u full-hd rezi bez čekanja! :mrgreen:
     
  16. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    da vas pitam ovdje jer mi ovi iz telemacha nisu znali odgovoriti..

    naime ping je oko 40-100 na serverima, ali sta je problem..svakih 15-ak sekundi desi se nesto kao da izgubi konekciju sa serverom tj ping skoci na 150 otprilike pola sekunde pa se vrati u normalu, ovi iz telemacha kazu da je do servera ali nije jer je na svakom tako i u svakoj igri..ovo stvarno nerivra pa ako neko ima nekih prijedloga???
     
  17. zdici

    zdici Aktivista

    Za Telemach korisnike :

    12730 - prijava smetnji / Telemach) i
    1430 - Info centar / Telemach),

    Pozivi na kratke brojeve 12730 i 1430 tarifirat će se po cijenama:

    0,048 KM po minuti (bez uračunatog PDV-a) za pozive sa fiksnih telefonskih priključaka BH Telecoma,
    0,19 KM po minuti (bez uračunatog PDV-a), za pozive sa mobilnih telefonskih priključaka BH Telecoma.
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    odakle ti podaci?
     
  19. zdici

    zdici Aktivista

  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma