Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. alen89

    alen89 Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Sirit ce se oni u narednih par mjeseci ne samo u gradu Sarajevo nego citav Kanton Sarajevo pa ce sibati i dalje, milioni su ulozeni i ulagat ce se i dalje...
     
  2. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Mislim da s njegovom licnom mozes i ti, ali provjeri telefonom da ne lutas. Jes da ce biti ono: ... trenutno ste u redu cekanja dvadesetiprvi. Ali sta ces.
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ima li iko ovdje da je dobio novi paket a da nije morao ici njima "na noge" i potpisivati tamo umjesto, kako oni rekose, "Dobit cete ugovor na kucnu adresu, tu potpisati i dok kopija istoga stigne nama mi pustamo novu brzinu." !?
     
  4. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Rekli ovih dana da ce dolaziti maloprije zvao. Vedo ziv bio ako budes isao ovih dana kod telemach-a naleti do mene po licnu pa vidi dali mozes sta zavrsiti, nemogu nikako od posla da stignem.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Nisu mi pustili danas novu brzinu i ako sam jutros potpisao ugovor, ako sutra nepuste idem opet dole ali naouruzan pa da vidimo koga misle je... u zdrav mozak, kao da mora pokopati kanal do stana a ne ukucati par parametara u racunar. :evil:
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ma ev i ja se kanim, al prije 15-og bas tesko da cu stici, imam jedan ASAP projekt. Al nakon 15og idem, pa svratim po tvoju licnu ;)
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ja kući danima imam problema sa "blinkajućim" modemom...stvarno mi ide sve ovo na nerve,zvao 4 puta,mjenjao frekvencije ,nema šta nisam radio,ali opet isto...ima li neko sličnih problema
     
  8. nuclear.dwg

    nuclear.dwg Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Prošle su gotovo dvije sedmice i malo je korisnika dobilo nove pakete.Traljavi su maksimalno.Zašto se ne potpisuje novi ugovor za kablovsku?
     
  9. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    evo meni tek danas dosli kuci s ugovorom, zvao ih prije 10 -15 dana. valjda tek ce to sutra predati pa ce pustiti novu brzinu bog zna kad ...
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ja sam jucer dole potpisao ugovor i maloprije mi pustena nova brzina, rastura sad zasad. :smt003
     
  11. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    hahaha
    nego do kad cemo imati ove lafo akcijske pakete?
     
  12. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Valjda si procitao ugovor koji si potpisao? Trebalo bi pisati u njemu...
     
  13. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    cuuuuuj :roll:
    pise dana: danasnji zakljucuje se ugovor broj....... bla bla bla nema do kad vazi ugovor ili nesto
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Vjerovatno ce iduce godine opet akcija i produzetak ugovora, duga je godina neki ce i pomrijeti cekajuci nove pakete. :mrgreen:
    Ostali ce dobiti jos vece brzine radi smanjenog opterecenja. :lol:
     
  15. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ma nista, mislim da ti ostaje brzina i cijena sve dok ne promijenis paket. samo te ovako obavezuje da godinu dana budes njihov korisnik.
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ja sam momentalno zadovoljan, brije ko metak.
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    a gdje mi nestade post?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    tu bio? nemoguće :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Procitao.