Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Takodjer ni kod mene nema pucanja konekcije, a smanjenje brzine nisam primjetio!
    Ocito je 6mbit-a dovoljno da se ne primjeti ni 50%-no smanjenje brzine :smt005
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Meni na kosevskom nije pukla konekcija vec mjesec dana, ali primjetim ponekada pad brzine koji traje relatino kratko.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ne ureklo se, ista stvar. Samo nek nista ne diraju i ja sam im korisnik do groba :D
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Meni sve užasno ide. Surfanje. jubito, torrenti, bacim speed test net, uvijek pokaže 3,8. Prije su barem torrenti išli.
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Dobrinja. Ne pamtim kad je posljednji put pukla konekcija. Neki dan su bili problemi sa surfanjem.

    Ja imam problema sa aktiviranjem novog "S" paketa...Obnovio ugovor 31.12., prije par sedmica zvali i govorili bice aktiviran paket u narednim danima, i tako vec 2-3 puta...
     
  6. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Jucer su mi konacno prikljucili Telemach-ov i-net. "S" paket i sad za sad odlicno radi , ni jednom nije nestalo konekcije i neopada brzina .

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Kakva je situacija sa raskidom ugovora? Šta mi mogu uradit ako hoću da ga raskinem? Ne mogu se ja s ovim zajebavat, nemam živce za to.
     
  8. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread


    Dog_Father je to negdje spominjao u ovoj temi koliko se sjecam, pa prelistaj. :smt005
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Back to bitchnet :smt005
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Za TV. Gledam ugovor piše da se ne može raskinut prije isteka ugovora.
     
  11. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread


    Kakao sam ja saznao , ako zelis da raskines ugovor za internet moras platiti trosak za prikljucak, tj. 20 km i to bi bilo to ...

    Za TV nezz
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Kako rece Zijo, kad si potpisao ugovor nisu ti naplatili prikljucak. Za raskid se samo placaju ti troskovi, znaci 20KM, i cao. Isto su uslovi za internet i televiziju.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Oke, sačekam dok flat ne puste i tako sam Bihnet zaledio na tri mjeseca, a i nema smisla da raskidam nakon pet dana.
     
  14. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ma ostat ces ti na Telemach-u... 8)
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    meni se nakon onih radova u ponedjeljak popravilo stanje. jedino ping nije baš najbolji, odnosno lošiji je nego prije recimo mjesec dana.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Neću care. Da sam znao da će Telecom uvest flat ne bih nikad s ovim sranjem imao posla.
     
  17. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    I ja kazem nepopravljajte nista, barem na kosevskom i okolo. :smt003
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    I ja sam takodje primijetio da mi je ping veci nego od prije mjesec dana.Mogu reci slobodno skoro pa duplo.Za Sarajevo je prije bio od 23-30 a sada je oko 45-46
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    [​IMG]
    :D
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ne moze i jare i pare :lol:

    Da ne baljezgam, i predvidjao sam da mogu brzinu ponuditi, ali stabilnost, e to je druga prica :)