Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ovo je za ROFL :smt005
     
  2. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ne bacaj te bombe prekida mi net... :smt005

    razbije se prozor i konekcije nema, ja izvlakuse :lol:
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Bolje da su HS i Telemach organizovale ulicne borbe sa svojim zaposlenicima...pa ko gdje dobije on zasluzuje da bude N0.1 u kvartu..
     
  4. zdici

    zdici Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    jeli vam proradio Telemach Internet ?

    vidim sajt im sad evo radi..jutros je bio offline
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ma sigurno im citav sitem pao zbog bombe koja je razbila prozore u nekoj od "filijala" Telemacha
    PR čist ko suza :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Veceras belaj sa konekcijom, radi 10 sec, ne radi 5 sec i sve tako..Hajd', odavno vala nije bilo s*anja :/
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Znal ko možel se na grbavici dobit priključak? Nešto su pričali u zadnje vrijeme da će početi pružat usluge i na grbavici.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Haker im je poslao zahtjev za raskid. Evo iz prve ruke kažu da se ne plaća penal za raskid, samo pošalješ zahtjev i to je to. Odmah me zovu iz tehničke kao da nekog pošalju da vide u čemu je problem :D
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Kad malo bolje skontam...
    Cim se utvrdi da ce doci problemi sa stabilnosti, najbolje je staviti bombu ispred jedne filijale, porazbijati prozore i imati opravdanje..Jeftinije je platiti prozore..
     
  10. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    slijedi jedno iskusto sa telemachom (meni jako smijesno,komentirajte ako ste imali slicna iskustva):

    danas mi dosli da prikljuce internet, ja nisam bio kuci, pa me zove sestra i pita me koji antivirus mi koristimo (ja odmah skontam da su mozda dosli za internet poslije pola mjeseca cekanja) i ja joj kazem bitdefender, kad mi ona dade nekog covjeka i on mene pita kako da "iskljuci antivirus", i hajd ja njemu objasnim i to je to..kad sam dosao kuci govori meni stari da moram ja "nesto napraviti" jer nisu pustili internet..i ja probavao, "pravio" :mrgreen: i na kraju proradi internet.. meni drago :mrgreen: ..

    telemach je prejak, natjerao je sve da poboljsaju svoje ponude, mada je njegova najbolja..jedino od mene sto mi se ne svidja je to da im osoblje jako glupo..pita me kako da iskljuci antivirus, onda kad su mi kablovsku prikljucivali nezna lik rupu izbusiti, gotovo sav posao mi stari uiradio..al et sad je sve ok..cekam punu brzinu..i nadam se da cu je brzo docekati.. :mrgreen:
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Care koje iskustvo, sav sam se najezio :D
     
  12. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    strašno :lol:
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    To je ništa sprem mojim iskustvom priključivanja testne faze ADSL MojaTV. Kad su došli zabezeknuli se jer su prvi put
    u životu vidjeli 22" LCD monitor, kontali da je to televizor, još uz to nisu znali ništa podesiti na Win7, pa sam ja morao sam.
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Suvisno je komentarisati bilo sta o ljudima koji kod nasih providera dolaze da prikljuce internet.Do sada sam imao adsl na 3 lokacije i ni na jednoj nije dosao neko ko je znao bar malo sta radi,a da ne govorim o telemachu gdje mi je dosao neki dedica sa nekim momcicem koji ne zna kako da nadje postavke za lokalnu mrezu a o drugom da i ne govorim.
    Ali dosta spama.Je li ko danas imao problema sa netom?
    Ja sam evo po prvi put danas imao veoma kratko prekid 2x koji nije trajao hvala Bogu duze od 5min.
    Stari grad je u pitanju.
     
  15. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ja nisam imao nikakvih prekida do sad , izuzev onog juce ujutro :D
     
  16. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

  17. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread


    Kb = kilobit
    KB = kilobyte

    1 byte = 8 bit

    4096 Kb = 512 KB tj brzina 512 KB/s
     
  18. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    to kralju..poslo sam ti i pm..al mozda nisi vidio..koliko si cekao punu brzinu??
     
  19. stripiii

    stripiii Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Je li neko probao spojiti drugi tv sa ovog cisko z3375 recivera i da li je moguce to uraditi prema CRT tv a da imam sve kanale ko na plazmi?Nekad mi je receno da bi to navodno moglo sa RF modulatorom a posto se trenutno nema love za neku noviju generaciju tv hajde rekoh da priupitam za ovu jeftiniju "varijantu".
     
  20. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    problemi.. navece opadne brzina pofino pravo..

    al to se moze trpit, nego moze li se sta uraditi sa lagom i pingom??
    pomagajte