The Grand Tour

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by NAILS, Oct 3, 2016.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    E14 je vec dostupna. Ove reportaze su im super. Dobra sezona ali sto se tice ovog šablona i showa, završili su s tim. Klarkson se rasplakao.

    Nastavit ce u vidu emisija kao sto su specijali do sada bili. Mongolia je bila super.
     
    heroic likes this.
  2. nFare

    nFare Komšija

    Jedina stvar bolja od Top geara koju sam gledao je Grand tour, da nam budu živi i zdravi još dugo.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ubili su ovom sezonom i humor se vratio, par puta sam se baš ismijao.
    Mislim da su sa Grand tourom pokušali nešto drugačije za američku publiku bilo usiljeno, ova sezona je ono staro.
     
  4. heroic

    heroic Komšija

    Meni je ovo fenomenalno, imali su par epizoda u proslim sezonama koje su mi bile "meh" i dosta solidnih, ali ne i spektakularnih. Mongolija mi je beton, bas uzivao dok sam gledao.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ova zadnja je za kulera posvećena hahaha
     
    Esh likes this.
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sto, je li o Fordu? :D
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moram to pogledati kad dođem kući :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Baš sam gledao ima li te gdje ..haha.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mondeo još :D
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo sprema se za gledanja :D nemojte mi spoilati :)
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Mogu ja spoilat, a nisam ni gledao. Nije uljaš mondeo u pitanju sigurno.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Neki dan na Instagram postavio, ali čini mi se da je prikladna i za ove teme :) [​IMG]

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    EL NINO CFC, edgsi and heroic like this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nije bilo pravih auta ? :D
     
    Qler likes this.
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Samo ovi poluproizvodi :)

    Sent from my Huawei P30
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    Esh likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

    Prije ce biti da se nisu dogovorili oko produkcije i snimanja pojedinacnih epizoda, ali steta, sva specijala i zdravo.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Ovi specijali su najgori dio Grand Toura i prijašnjeg Top Geara, neće još dugo svakako. Jeremy odavno nije smiješan sekunde.
     
  19. nFare

    nFare Komšija

    Zar nisu specijali i chalenges poenta Top Geara zajedno sa zezancijama iz studija. Ljubitelji auta koji su htjeli reviewe noviteta i sl. su oduvijek bili na pogrešnoj adresi, danas to ima svaki prosječni youtuber. Druga stvar je ta što ti danas jednom milenijalsu ne možeš prosipati fore prozivajući događaje od prije 30-40 godina jer ih ne kontaju i to što njih trojica imaju hemiju međusobno isto neke nove Tejlor Svift gledaoce ne interesuje. Isto kao što mene apsolutno ne interesuje novi Top gear, ne bi ga ni pokušao gledati.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovo ima smisla...ali top gear (grand tour) imaju svoju publiku i ne trebaju se ni pokusavati priblizavati novim generacijama,jer ovi novi klinci to ne kontaju
    prosla sezona je meni bila odlicna a sto se specijala tice,,meni su oni zanimljivi generalno...bude tu svakakvih gluposti