THQ bankrotirao

Discussion in 'Igre i konzole' started by RaP, Dec 20, 2012.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma jebi se tamo ubi se trazeci info o HW 3


    Sent from my iPad 4 using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Inace odavno znam da je UK crytek zadužen za homefront 2 a sad bacih pogled i da, radi se u CryEngine 3. Trebao bi izaci do 2014 a kako nema nikakvih informacija (koliko znam), to bi islo haman tek pred kraj godine.
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    Hehe to ja zamisljam malo haha zela :smt005 :smt005
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kako ovo funkcioniše? Moraš imati SoC i onda ovo nabaciti?
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo ponovo igram cijeli STALKER serijal. Complete mod je veoma detaljna revitalizacija grafike i zvuka tako da igra izgleda dosta bolje. Sve što trebaš imati je instalirana igra sa zadnjim patchem i skinut Complete mod. Instalacija je uber jednostavna. Pokreneš .exe file i to je to...

    Complete mod imaš za cijeli serijal...


    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

  8. Esh

    Esh HWB

    Bitno je samo da South Park igra izadje na vrijeme :)
     
  9. xman

    xman Komšija

    I ja sam ga upravo nabacio i itekako proljepsa igru ali ne toliko koliko i Misery mod kada je vizuelna strana igre u pitanju i jos su mi se svidjeli nevjerovatni zvukovi od repetiranja oruzja,zvuka pusaka, do sustanja trave kada se hoda. Mislio sam da ih Complete mod ima u sebi,medjutim nema. Tako da me zanima jesi li isprobao jos koji mod? Znaci zanima me vizelna komponenta kao i eventulno mod sa nekim novim puskama i sl. Svjestan sam da je Misery najstalkerskiji zbog svoje tezine al nisam trenutno u fazonu da brojim metke...
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Hehe... Tema stara skoro godinu dana ali nema veze. Nisam više probao niti jedan mod:grin:
     
  11. xman

    xman Komšija

    Jesi li ti imao problema sa frejmovima sa Complete modom? Ne razumijem,jer oko 70-80 sam imao,sve max, tako je bilo jucer kad sam igrao,sada evo kad sam stigao do onog broda(sami pocetak igre) pada na 27?
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Koliko se sjećam, nisam imao problema s' tim...