Tokyo Game Show 2005 - next gen novosti

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Sep 16, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. iskusni

    iskusni Komšija

    lijepo lijepo. MGS4 je dobar što se mene tiče po screenkama. Hoće li MGS4 biti i za PC. Prema mojoj procejeni ono će moći da radi na jednoj GF6600 GT na 10x7 bez problema
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nazalost nece. a ne bih ni rekao da bi radilo na takvoj middle-end konfiguraciji. jer ipak RSX u PS3 je dosta jaci cak i od GF7800GTX.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    WTF jel ovo Iskusni ovaj WarKiller, po nebulozama jeste.
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    aha propsovao se u zadnje vrijeme jel. mislio sam da je ono iskusni previše iritanto za neke pa reko da promijenim na pravi nick koji svugdje koristim.
    @iron
    ej jbg šteta
    screenshotovi me nisu impresionirali više od Riddicka. Ipak PC rulez jebeš konzole (izvinjavam se svim konzo loverima)
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mlad si shvatices vremenom da je bolje imati dobru konzolu sa dobrim dodacima+low ili mid-end PC nego kantu od 5000KM.
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Bas ono Iskusni nije iritantno kada citam vidim da si ti ovako sve kontam neki ljevi lik.
     
  8. monK

    monK Komšija

    ditto...

    Ipak, dok ne skupim para i na ovoj low-end kanti se može poigrati ponekad...
     
  9. ming

    ming Veteran foruma


    Ko pravi mali napuhani clocker (die hard), poigraj se nekad na konzolama prosirit ces vidik.
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    vidi se da voliš da potkucaješ ljude. trebao bi malo da ohladiš. to ti je jedna loša strana :wink:
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Eh my dark side... Kritiku ti mene gdje vidis da postam nebuloze slobodno, i vrati nik Iskusni taj ti neodgovara nikako.



    Poigraj malo GT4 i God of War pa ces koristiti komp samo za net. Nije sve u klokanju i izvalcenju bijednih megaherca.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    popustite sa supljom pricom ili cu i ja pocet brisat, hvala
    1up iron za linkove.
     
  13. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ostarise Snake i Otacon! :shock:
    A doduse, i ja zajedno s njima *sjecanja naviru*... :)
    Vrijeme je da se pocne skupljati lova za PS3. :wink:
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iako su obojica istom brzinom starili, izgleda da se zbog genetickog inzenjeringa Snake razbolio i poceo brze stariti od Otacona. Ova spekulacija kruzi netom, ali tek ce se prava istina vidjeti kad ga zapravo zaigramo.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    A da nije ''the real Snake'' u pitanju?
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Slažem se za clockanje. Ali se ne slažem da su sve igre isključivo bolje na konzolama na šta svi konzolaši upućuju takvim izjavama. Molim lijepo, sve ima svoje, žanr po žanr, negdje ide bolje ovo negdje ono. Možda čovjek ne voli GT4 ili God of War, možda mu se igra Call of Duty ili BF2 sa 64 igrača i tako dalje. Na PC-u se također može vrlo kvalitetno igrati, pa i u rangu next-gen konzola. Ja se još sjećam UT-a prije nekoliko godina, nije bila bitna grafika koliko adrenalin i doživljaj (iako je bilo preko 56k...), nadam se da će ovo potvrditi mnogi na ovom forumu (enise?). Toliko od mene.
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Fakat šokanto ako so ovo in-game screensi. Ne bih da se provalim, pa ću zato kulturno pitati, jesu li ovo in game screensi?
     
  18. Esh

    Esh HWB

    potpisujem, potpisujem 8)
     
  19. iskusni

    iskusni Komšija

    @exman
    otkud is pogodio da volim BF2 i CoD :D
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    @exman - da sve su ovo in-game shotovi. a sa slijedecom generacijom konzola primat kompjutera u pogledu FPS-ova, RTS-ova i on-line igranja ce znacajno opasti.