Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo i ja sad citam :) posao da postavim link :)

    Sta mislite, da li je ovo istina?
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    To za Collinsa je staro godinama, 99% da je jedan od vise koristenih Stig-ova...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko sma upratio, Stig je u sukobu sa šefovima BBC-a jer zeli da izda autobiografiju. BBC je naravno protiv bas zbog otkrivanja identiteta. Sumnjam da bi u sred rasprave Stig "skinuo kacigu".
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Do ovoga je moralo doći. Već odavno je jasno da se radi o Collinsu, smao ne znam odakle ti da ih ima više.
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Pa vise ih jeste :), imas u prve dvije sezone "crnog" Stiga, pa onda imas par puta power laps koje nije sigurno Stig vozio npr. DBR 9 GT1, R25 i sl. tu je i Buttonov bijeli Bugatti ali njega je sigurno Stig vozio jer je dugme reklo da je sranje :lol: , meni se cini da je ovaj Stig u zadnje dvije tri sezone visi rastom nego ranije :), ko zna mozda je u pubertetu, a mozda je sve iscenirano od strane BBC-a da namjerno skrenu paznju sa pravog, jer su u zadnje vrijeme pritisci da se razotkrije, pa se cak govori da je Stig Captain slow lol :lol:
    Sve je ovo dio velike zavjere :D
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Onaj sto se izivljava na supercars-ima je vjerovatno uvijek isti, ali za ostale stvari vjerovatno imaju nekog drugog.
    Recimo onaj sto se slikao se Hamiltonom je div u odnosu na onog sto se slikao sa Rubensom...
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    Ima jos jedan tip u otkrivanju tajne, recicu vam sad ali nemojte dalje pricat, Mirza aka Zeleni,
    imam cak i dokaz !!!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    [​IMG]

    I am not the Stig.

    Steta sto nema filma kad sam ga dero 270 na auto putu :)
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    gledam ovaj clip veceras sa Jukom, samo jedna rjec - DRKICA :smt007 :smt003
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidio sam na Yahoo. Kao sto na kraju kaze, ili da dovedu novog ili da ga totalno iskljuce. Kakoa god, kvari emisiju u svakom slucaj.
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Za sve je kriv Rubens :D
     
  14. nFare

    nFare Komšija

  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ovaj Ben Collins je stvarno usro motku.

    Isto ko kad djetetu kazes da nema Djeda Mraza.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta god da urade, nece biti dovoljno dobro. Ako ubace novog Stiga.. nema smisla. Ako ga izbace totalno, falit ce dio emisije.
     
  17. becke

    becke Aktivista

    Ako se dobro sjecam vec su radili ubacivanje novog Stiga pa i nije ispalo tako lose.
    Prije je, koliko se sjecam, bio crni Stig pa je i on u svojoj autobiografiji objavio da je on Stig, te su onda ubacili bijelog. :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobro se sjecas i bas zbog tog razloga nema smisla opet stavljati novog. Bijeli stig je dosao u drugoj sezoni.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ima nesto konkretnije vezano za 16 sezonu ? Vidim da se nagadja. Neki govore da se vracaj utek u januaru 2011 a neki u jedanaestom mjesecu ove godine.

    Ocekivao sma povratak u ovom mjesecu.. ali nista.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Vracaju se 21-vog ovog mjeseca, a specijal dvadesetišestog.