Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Kvalitetna epizoda.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    kao što su rekli, apsolutni klasik... jedna od najjačih u novije doba.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    I meni je bila extra, odavno nije bila ovako dobra.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    gotova sezona :(

    odlična mi je bila ova... predivni auti na kraju i puno vrlo interesantnih informacija o britanskoj auto industriji.

    goldblum je na klasičnim drogama :D
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    Koliko je to bilo epizoda ???
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    6 epizoda, bas malo, naspram prijasnjih sezona gdje su gurali i do 9-10 epizoda :(, kad ce sljedeca sezona ?
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    i mene cudi sto je 6, bas cudno!!!
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije im prvi put da je 6 epizoda i ako sam ocekivao više. Naredna bi trebala oko nove godine.
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jest, nije prvi put, ali eto, makar se mogu gledati prve sezone, nisam dugo pa se pozaboravljalo :), ovu da danas zavrsim i to je to, pocastio sam sebe vecom kvalitom snimka, pa cu na TV-u lagano odgledati :)
     
  10. nFare

    nFare Komšija

    Jos jedna kvalitetna epizoda, dobro je da se culo za Jensen da ne bi tamo neka kockasta glava pametovala kako je Audi izmislio quatro :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    E da. Ba smi je to na um palo. Ja sam licno mislio da je od Audio potekao pogon na sva cetiri.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ti jesi kockasta glava.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Čitaj malo.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    znaci tamo pred novu ce biti special :D
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mora znaciti da ce biti speciala. Samo bi se trebala pojaviti nova sezona oko nove godine.. tacnije, pocetkom dvanaestog mjeseca.
     
  16. kAcA

    kAcA Aktivista

    Na FinalGear-u pise oktobar ili novembar. Ove dvije epizode jos ne pogledah al sam ih spremio za sutra :D
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako se dobro sjecam, uvjek su imali epizodu sa poklonima.. oko nove godine. No, ostalo je nagadjanje dok ne krene serijal. A ako bude ipak u oktobru onda mozda prirpemaju dvadesetak epizoda.. heheh.
     
  18. kAcA

    kAcA Aktivista

    Odlicne epizode. Bas sam uzivao
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja


    Ili ce ih rasporediti na vishe sedmica radi nekih programa koji se apsolutno moraju slati u njihovo vrijeme. BBC, drzavna televizija i to.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Naravno. Ne sjecam se dobro ali mi se cini da je ovo jedina sezona gdje je isla svake sedmice jedna epizoda. Znali su da imaju pauze po dva vikenda.