topic bump - opcija

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by JasonH, Dec 7, 2008.

  1. JasonH

    JasonH Aktivista

    Bilo bi dobro kad bi naveli opciju kada se edit-a zadnji post da se automatski tema bump-a..
     
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista


    Slažem se. :D
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nisam cuo da ima takav mod za phpBB, ali eto ako neko nadje nek javi (ili ako ima neko dovoljno vjest u PHP-u da isprogramira, bujrum :mrgreen: ).
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    to bi bilo korisno samo u trgovini ....
     
  5. JasonH

    JasonH Aktivista

    I u svim ostalim , jer naprimjer ja nešto sad oću u paintball forum da napišem i editam al ništa..
    A što se tiće mod-a
    http://www.codhr.com
    oni ga koriste :)
    Pogledajte njihov forum spam je skroz sprjecen :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Ako budemo radili neki masovniji upgrade, mozda nadjemo nesto adekvatno.
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Ne vezano za temu ali ponukan "Ako budemo radili neki masovniji upgrade" ako može samo informativno pitanje... jesi li zadovoljan sa sve ukupnim aktivnostima na forumu i inače procesu razvijnja IT zajednice na HWB u porotekloj godini.

    Hvala
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Naravno, mada mozes navesti i neki razlog svoje zelje za informisanjem :)
    Veoma znacajan rast/napredak u odnosu na 2007. godinu, no i dalje bih volio da ima vise pokrenutih tema/akcija od osoba koje nisu s HWB-a ili modovi. Nani radi dobar posao na AV sekciji, bilo bi dobro da ima jos takvih entuzijasta na drugim poljima.
     
  9. sumeir

    sumeir Komšija

    Obzirom da sam počašćen da budem član ovog foruma nešto manje od dvije godine, primjetne su mnoge novine na forumu, mnoge recenzije,"vruće najave" zatim "obroci"vjesti su povećani, broj firmi koje se reklamiraju na HWB-u su porasle i ne zanemariti Folding@home - HardwareBase.net gdje se baš da uočiti kolektivno zalaganje forumaš, i drago mi je da vidim raju da su uključeni kao tim koji ne samo da foldaju za HWB nego i BiH.Gdje su danas 400 ti na listi
    Usput da priupitam da li ima još nekih folding timova iz BiH ili je ovo"jedini"

    Da ne govrim o zalaganju pojedinih članova kao što je Nani(Sila):),koji doprinose forumu kvalitetnim radom.
    Naravno tu je bila (barem koliko je meni poznato) prva HWB nagradna igra gdje su dijeljenje atraktivne nagrade,sve su ovo pokazatelj da se "nešto" dešava na forumu što čovjeka ne može ostaviti ravnodušnim.Obzirom o broju ljudi koji su uključeni u rad prvog BH hardver ezine, stoga je i moje pitanje ponukano zapaženim produktom foruma pa htjedoh samo i tvoju reakciju.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Sto se tice FAH timova iz BiH, sigurno je bilo nekih manjih timova, no nista na ovom nivou "organizacije" i uspjeha sa aspekta globalne pozicije. Mi smo nakon Slovenaca (Slo-Tech) prvi tim iz regije koji je usao medju top 500, potom su uletili "Bugov forum" i Valichevi fanovi u borbi za GTX 280 ;)

    Dobro si primijetio povecanje broja recenzija, vijesti pa i te forum aktivnosti, evo ide uskoro nova Folding@home nagradna igra cisto da "proslavimo" ovih top500, a nadam se da cemo do naredne godine u ovo vrijeme biti negdje na pragu ulaska u top 200. Takodjer, nesto se shushka oko nagradne igre koja bi mogla biti "jaca" od CM-ove, no otom potom.

    Bilo bi super kada bi veci dio novih forumasha "ostajao" na forum nakon sto im rijesimo odredjeni problem ili pomognemo pri kupovini.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    mozda malo kasnim,ali posto sumeir kaze da je ovo bila prva nagradna igra od HWBa,moram ga ispravit.ja se sjecam nagradnih igara koje je HWB radio sa BitDefenderom,gdje dobijes licencu na godinu dana,ako se dobro sjecam,nesto takvo je bilo =)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Tako je, samo sto je to fakat davno bilo :)