Torchlight II

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 30, 2011.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Ni elite nije nesto pretezak IMHO, jedino onaj end boss po zavrsetku prve zone (zadnji boss u beti) je bio mali problem. Igram co-op zerk + engy s burazerom.
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ja sam se zezno pa noraml uzeo, ali nema veze. Mage sam a ne znam igrat sa njim ( ni u jednoj igri ). Ako budem pravio zerkera onda cu dignut difficulty
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Presao, i nije tako duga igra :p Ako se ne rade citave zone i side-questovi, onda je zapravo prilicno kratka :)
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam dogurao do zone Salt Barrens u 2. chapteru igre i dosao sam do cudnog level gapa, vidim da se i ljudi po netu zale.. Level sam 28, uradio sam sve side questove i pobio sve mobove, otkrio sve mape do sad i dodjem u zonu gdje su dungeoni 30-31.. WTF? :smt003
     
  5. extibo

    extibo Komšija

    Koja onda bit igranja ako povrsno odradis i main quest?
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Presao sam ja nju uzduz i poprijeko i opet nema tu puno contenta, nadati se nekim kvalitetnim modovima. Beta (act I) je bila trecina igre. D3 je imho dosta bolja igra, ali i 3 puta skuplja :)
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa prelazili su ljudi i D3 za dan dva :D Ja još uvijek nisam ni prvi Act prešao :oops:
    Ima neko kvalitetan build za embermagea?
     
  8. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja sam isto krenuo sa Ember i koliko vidim fire skill build je uglavnom za one koji forsiraju damage i brzo punjenje rage-a, cold skill tree ima najbolje defensive skillove, dok je lightning opet nesto izmedju sa malo boljim naglaskom na damage.

    Pretpostavljam da se daju kvalitetno kombinovati pa cu ici na fire based, sa 1-2 defensive + resistance skilla iz cold skillova.

    Btw. da li se ikome od vas pecati po onim rupama? Definitivno za pocetnike nije lose, jer se izvadi dobre opreme, ne samo ribe i to cak u onoj prvoj rupi nakon prvog Questa.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sve što sam upecao bile su ribe, ali nisu loše te ribe da budem iskren. Meni žao trošit poene na ove ranije skillove, čitav game imam jedno 15tak skillova u rezervi, preću igru neći ništa napunit, niđe veze :lol:
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ima jedna riba koja se rjedje upeca ali razvaljuje i treba je obavezno cuvati za zesce borbe poput bossova. Radi se o "Prismatic Morey", a daje na 5 minuta sljedece:
    +25% critical hit damage,
    +100% poison damage,
    +100% fire damage,
    +100% ice damage,
    +100% electric damage.

    Ja sam u onoj prvoj rupetini u "Estherian Enclave" digao dvije za nekih cca 5 minuta.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  12. aeRo

    aeRo Komšija

    [​IMG]

    Evo zavrsih i ja.. Otkrio sve mape, odradio main quest i sve side questove. Kao sto vidite igrao sam embermagea, tezina je bila normal tako da se buildom nisam zamarao, jer fakticki na normal bilo kakav build moze pomesti mobove. Krenuo sam ispocetka s electricity varijantom, kasnije lagano dodavao i fire elemente tako da sam na kraju ispao neki fire/electric mix. Igra ko igra mi je legla pravo, kao i prvi dio. Mape su ogromne, mobovi raznoliki, bossovi mocni.. Mozda bi bio i bolji dojam da danas nisam igrao 4-5h u komadu, ovako mi je vec postalo malo monotono. Ukupno sam za nekih 16h odradio sve. Itemi su takodjer raznoliki, mada je s mageom prilicno komplikovano promjeniti citav set opreme. Meni su najvise lootani itemi za warriora a tek sam kasnije skontao da ima i shared chest, levat. :smt003
    Novih elemenata fakat ima, od onih ludih riba za peta do endgame materijala u vidu otkljucavanja dungeona (sve vrijeme sam se pitao gdje su one mape iz keca) i new game+.. Uglavnom, sada cu vjerovatno ubiti jos koji dan s ovim dungeonima pa onda zapoceti s warriorom a ako me prenese mozda i nastavim na new game+. Sve u svemu igrom sam prezadovoljan, sve je na mjestu, graficki nije zahtjevna a opet ova djecija grafika mi nekako lezi. Jedina mozda zamjerka bi bila na broj mobova, posebno pred kraj, nista ne vidis od efekata. Od mene petica. :smt003
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad budu ovako izgledali likovi i ja cu zaigrati Torchlight II :p
    [​IMG]
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Just FYI: Save often

    Upravo izgubih par sati igranja zbog toga što je igra odlučila da krahira, a Steam pritrča u pomoć s sync-om save game fajlova :evil:

    *back to GW2*
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni radi bez krahova (digitalna verzija kupljena direktno od Runic-a).
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Baci pogled - Lost Progress with Character: https://support.runicgames.com/kb/artic ... -character
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija


    Ako greskom loadiras igru, djaba ti onda onaj backup(restore) files, i meni je tako steam cloud pojeo par sati gameplaya.
    Tako da od sada stoji iskljucen, a i usput ohladio sam od igre da smirim zivce sto sam izgubio 3 unique itema koje ne mogu prezaliti
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    Možda nisam dobro skontao, ali kako skontati da nešta nije uredu s progresom ako ne pokrenem igru :?
    Kako god, .restore je bio samo kopija .SVB-a, tako da moram mapu ponovo preći.

    Ništa, sad za sad sam isključio Steam Cloud, jer mi se čini da u ovakvim situacijama više odmaže nego što pomaže.

    @Neo
    I meni je samo jednom krahirala, ali i to je bilo previše :lol: