Torchlight II

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 30, 2011.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam preloado jučer/prekučer, čeka se samo release :D
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Možda je do mene nešto, možda je to normalno, ali nervira me ovaj preload torchlighta 2. Naime, svako dan mi nanovo skida od 1,1GB od 1,4 GB, nekih 300tinjak megabajt. Svaki dan. Pustim da se skine, preload complete, čitav dan tako bude, i onda ujutro kad ustanem opet Jovo na novo, skidat tih 300 mega. Na 1Mb/s je baš tegbno.

    EDIT: http://kotaku.com/5943951/torchlight-ii ... ad-to-make

    Diablo III vs Torchlight II poređenje.
     
  3. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ček, misliš da ti svaki dan skida po gigu ili po 300MB? I meni je jučer i danas skidao po 300MB za review kod, patchuju razne sitnice valjda, pa odmah izbacuju patcheve, inače igra radi super. A i bolje da ti skine unaprijed, nego da čekaš danas/večeras kad "izađe" da se sporo skida :)
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Skida mi svaki dan po 300 MB, manje više. Sumnjam da je to patcheva. jer uvijek kad krene skidati piše otprilike 1 095MB/ 1 412 MB, dakle ne skida ono dodatnih 300 MB, nego onih starih :D
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija


    ista mi se stvar desava, ili je steam pobudalio ili oni patchaju dnevno :smt003
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobro je, nisam jedini :D Da su patchevi, valjda bi se i ukupna veličina povećavala? Na 1Mb/s mi je prilično iritantno to.
     
  7. extibo

    extibo Komšija

  8. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Sreća pa se može igrati i offline singleplayer, a kasnije sa tim likom nastaviti online :D
    Inače, odlična igra zasad (nekih 5 sati, još uvijek u prvom Chapteru), ima super sitnica, side questova na bacanje, a ima i detalja koje bih volio da su preuzeli iz Diabla 3 (tipa da pritisnem Alt pa da mi prikaže iteme na 10 sekundi, a ne samo toggle i klasično prikazivanje). Dobro je da skill sistem ne traži da imaš početne skillove u nekom stablu kako bi uzeo kasnije u stablu (ili barem ne traže za sad, u prvih 18 levela), mada mi je D3 sistem i dalje bolji. I da, D3 i dalje ima luđe skillove, ali ni T2 nisu loši, moraću se poigrati i sa ostalim klasama osim ovog... ne znam ni kako se zove (guns/magic kombo lik) :D
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    Znam. Ipak sam malo razocaran zbog ovakve neozbiljnosti u tehnikalijama.
     
  10. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Rekoše da su riješili probleme sa kreiranjem Runic korisničkih računa, pa navalite. A za one neodlučne su objavili i demo: http://www.torchlight2game.com/ (ima i na Steamu)
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Igrao sam 2-3h, grmi :smt003
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Koliko mi se igra svidjela govori to sto sam nakon 2h igranja "gusara" igru obrisao i kupio original na Steamu. :)
    Znaci ova igra je izmislila pojam "zabavnost" u odnosu na najblizeg konkurenta.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima neko problema sa prepoznavanjem prijatelja u igri? Linkao sam steam account i mergao prijatelje, ali mi i dalje nema nikoga. Ne mogu u MP igrat s ljudima s kojima hoću :? Inač je igra super, a u MP vjerovatno još bolja.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Treba probat ovo u mp definitivno.
    Poceo inzinjera lvl 13 i imam outlandera lvl 4 :)
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam prvi Torchlight prvo sa warriorom zavrsio, kasnije sa mageom. Ovaj sam odma sa mageom krenuo, 12. level.. Ovo mi je extra doslo dok ne uzmem GW2 da ubijem vrijeme, minimalno cu s jos jednom klasom odigrati poslije ove.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jel se fakat ne moze uraditi full respec? Samo zadnja 3 skilla? Znaci ako sam negdje zeznuo moram ponovo lika praviti? :roll:
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam mislio da je zadnjih 5, pa sam samo navaljao na prvi spell koji sam imao, sreća pa sam max 4 mogao stavit. Dobro je pa si ovo napisao :lol:
    A čuj, treba više pažnje prilikom stavljanja, definitivno, ali zato ne moraš ko u Diablo 2 uzeti onaj ranije da uzmeš neki skill.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma s obzirom da igram single-player, skinuo neki trainer(cheat) i resetovao skillove :mrgreen:
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Biće vjerovatno nekih modova koji će omogućiti jednostavan full-respec, ako već i nema :D
    Btw, za one koji tek počinju važi isto pravilo kao i za prvi Torchlight - igrajte odmah na hard težini (ili veteran, uglavnom prva poslije normala), jer je normal prelagan. Ali su bossovi zato poteški :)
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja igram na Elite od početka. Nije teško sa dosta potiona i dok tanka pet, a onda dosta trcanja okolo, jer sam embermage :D Ne mogu ni zamisliti koliko je lagano na normal. Prvi torch sam igrao 10tak minuta, i nije mi nešto legao, a ovaj je super. Napokon vidim i prijatelje online.