Toshiba L30-10x

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by stripiii, Jul 17, 2012.

  1. stripiii

    stripiii Aktivista

    Toshiba L30-10x

    Naime, otisao mu je hdd pa imam par pitanja...

    1. kolika bi bila cijena bez hdd a koliko ako bi se isti nasao (jako dobro ocuvan) okvirno
    2. postoji li mogucnost ugradnje hdd veceg kapaciteta nego sto je ovaj od 80GB

    Unapred Hvala na odgovorima
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Možda nekih 300 KM?
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Maže se ubaciti veći HD,ali gledam u plusu.ba 120GB HD ti je 157-167KM.Ako laptop vrijedi 300KM mislim da ugradnja HD većeg kapaciteta bi bilo "ekonomski neopravdano".
     
  4. stripiii

    stripiii Aktivista

    Ma meni treba najvise za posla a laptop je od rodice koja je sebi uzela nov dellov pa je ovaj na prodaju pa sam zbog toga pitao koja bi okvirno cijena bila sa i bez hdd jer su joj u servisu trazili 400km a ja bi to posteno da platim :mrgreen: Nasao sam ja 250gb za 80km nego ne bih nista kupovao dok ne vidim u kakvom je stanju pa bi joj resto doplatio (koliko?) :smt003
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Racunaj da je to dosta star laptop iako jedan od kvalitetnije napravljenih Toshiba.

    Ja za njega ne bi dao vise od 150km bez hdd-a
     
  6. stripiii

    stripiii Aktivista

    Toliko sam i dao za njega, i onako ce se samo word na njemu koristiti a hdd me je izasao 80km.U svakom slucaju, jos jednom hvala svima :smt003