Trazim G27- Potrebna pomoc

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by emirsehic10, Nov 6, 2015.

  1. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Ljudi da vas pitam postoji li jos neki sajt osim PIK-a i Market-a ili slican forum na kome bih mogao naci G27 ?
    Na PIK-u ima jedan 350 KM i jedan 400 KM ali ovaj od 400 KM je rezervisan a inace bi ga lik dao za 330 KM a ovaj iz Sarajeva neda ispod 350 KM a to mi je malo poskupo, ja bih nesto do 3 stoje pa ako neko zna neki sajt ili nekoga ko bi mi mogao dobaviti G27 da mi pomogne.
    Unaprijed hvala.
     
  2. Tensai

    Tensai Komšija

    Ima u Target shopu u BBI nov za 650KM
     
  3. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Ne treba mi nov, polovan trazim do 300 KM otprilike
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ti kupis taj pd 350, ocigledno nemas izbora.
     
  5. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Problem je sto nema polovnih, na PIK-u trenutno samo ta 2 ali ipak mi se neda dati 350 KM posto sam ranije kupovao jeftinije.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Mozda zaganjaj Thrustmaster T150, nov je ni 200 eura. Mehanizam mu je kombinacija kais + helical gears, a zbog tog kaisa nema force feedback center deadzone poput G25/G27, a jacina FFBa je na nivou G27. Pedale jesu losije, ali za 200 eura ne mozes proci bolje.


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Nije ovaj za simulacije, primjer Euro Truck Simulator 2, vise je za neki racing.
    A inace kod nas sto se tice boljiv volana u BiH mislim da nema trenutno boljeg u ponudi od G27, naravno polovan posto su novi jako skupi.
     
  8. rainman

    rainman Aktivista

    ^^

    Mislim da za G27 350KM i nije nešto mnogo para. Ko prodaje, ako ti nećeš ja ću kupiti. :)
     
  9. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista