Treba mi povoljan a stabilan Web Hosting.

Discussion in 'Računari i komponente' started by HamziBeg, Mar 6, 2006.

  1. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Dakle sljedeće psec.:
    100Mb prostora
    min 1GB bandwidth
    20 E-mail adresa
    ASP podrska
    + domena.
    Treba mi hitno.
     
  2. srle

    srle Novi član

  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Javi se na my.arena.ba forum
    Besplatan hosting 100MB
    Bandwith neogranicen
    1xsql baza neogranicenog kapaciteta
    ftp
    ASP
    Garant sam nesto i zaboravio
    Jedino ne dobijes domenu dzaba, i moras se javiti na forum. Ne smije biti komercijalnog karaktera.

    A ako ti treba za to, ima i hosting koji se placa. Super je brz server i stabilan.
     
  4. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    ne mogu da udjem, kaže:
    Forbidden
    You do not have permission to access this document.
    čak kada sa googl-a udjem.

    Izgleda zanimljivo. Na BiHnetu je preskupo onako mjesecno placati izadje negdje oko 120KM godisnje... kada bi spustili cijenu za keš na nekih 80-90KM moglo bi se trpiti.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Izgleda rade nesto na forumu.
    I ovo sto ne mozes, izgleda vise ne radi ta domena.

    Uglavnom evo sta nude
    "NOVO!NOVO!NOVO! Svim korisnicima nudimo besplatan hosting 100MB web/ftp prostora, ASP/PHP/SSI i 1MySQL bazu podataka sa neogranicenim kapacitetom i to sve bez ogranicenja prenosa podataka."

    http://arena.ba/?arena=MY


    Ako si zainteresovan da platis: http://arena.ba/
     
  6. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    OK hvala ti, jak sistem, jedva sam skontao kak oda se prijavim, dva puta sam se morao registrovati, za account i za forum :D.
     
  7. zilo

    zilo Komšija

  8. srle

    srle Novi član

    Vrlo pouzdan hosting...
    [​IMG]
     
  9. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Ma bajzi ba, my.arena nevalja nista, nemoj da kupujes jer ces se zajebat, a vidim da trazis pouzdan hosting.

    Na my.arena.ba imam forum, koji sedmicno barem minimalno cijeli dan neradi, a nije mi se jednom desilo da po nekoliko dani ne radi forum, a dugo vremena se nije moglo pristupiti na FTP server.

    Ma skroz je slab, imam ja drugi pouzdaniji host samo sto ne mogu da prebacim forum tamo jer mi je MySQL baza zauzeta a moguce je koristiti samo jednu, tako da nemam viska za forum, ali uglavnom sto prije mognem prebacujem forum na neki drugi host.