TT Soprano RS front usb panel

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Reznor, Apr 20, 2013.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Dakle, otisao mi je prednji audio konektor na kucistu, usb je ok, mikrofon nisam testirao jer ga nemam uopce. Dakle, kad spojim slusalice do kraja cuje se kao neki dubok zvuk/eho, a kad ustekam negdje oko polovine cuje se "normalan" zvuk. U pitanju su Sony MDR-V150, ali probao sam jos i od iPoda, i jos nekih raznih i isto.
    Ima li se gdje ovo kupiti ili cu morati traziti 3rd party rjesenje poput 3.5" front panela? Da nije kuciste uvuceno u radni sto, a slusalice prekratke, bilo bi mi svejedno.
    Evo slika, nije moje kuciste, ali je panel identican

    http://bimg1.mlstatic.com/case-thermalt ... 032013.jpg
     
  2. filip_sm

    filip_sm Aktivista

    nabavi produžetak pa uštekaj iza?
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    nope, ne svidja mi se takva izvedba s kablovima, kojih ionako ima posvuda. vise bih volio front panel srediti, sad koliko sam gledao najgore je sto nema nijedan identican panel ovome, a za 3.5" bay moram otvoriti vrata kucista, mada je to opet bolje nego kabl provlaciti.

    EDIT: Evo nasao sam, zove se Desktop PC Front Panel Dual USB,Audio (Mic Headphone) Ports w/ Connector Cables
    Ima na ebayu nekoliko takvih.
     
  4. Trozic

    Trozic Novi član

    Imam ja nekoliko ovaki i oni malo drugačiji što budu na prednjoj strani,da si bliže dao bi ti ;)