1. Benq

    Benq Komšija

    Mozes doplacivati koliko hoces , ako ti je stara infrastruktura nista od te radosti. Inace , te brzine moze imati mozda 10% korisnika , ako i toliko..
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    59 KM moja tv full plus ovaj paket za 30-50 brzinom.

    Ne znam bez telefona kako idu, ali eto za ovaj je doplata 10 KM a za 100-150 Mb/s je 30 KM doplata.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    U Telecomu provjera tehnickih mogucnosti za dodatni paket 1 ili 2 traje blizu dva mjeseca ako nemas stelu, a drugo ako uzmes paket u kojem je net 10Mb a ti jedva izvuces 5-6Mb onda nemoj ni sanjat o vecim brzinama sa takvim paricama.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mogu oni 300mbit napisati u ponudi, kad to kod nas niko ne dobija.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Stanje poslije 9 sati gore nego Bh telecom :D
    [​IMG]
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemoj dzaba potpisivat ugovor, prelose je to.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    daj da vidim kako izgleda u Zivinicama? :)

    EDIT: restarto modem i stanje bolje 3x da ovo nije sta do modema, al opet nema logike da je do modema od 7 do 12 uvece
    [​IMG]
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    [​IMG]
    Kod mene je manji paket, streamam dvije utakmice i sestric gleda crtane na YT :D Nemam ja fkt problema, osim nedjeljom navece nije max brzina.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa dobro i ne mozes imat problema na toj brzini :D Mislim mozes evo novi prema Minhenu :)
    [​IMG]
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ti ne radis nista, pa imas 8 haha Kod mene je bio tako ocajan net dok nisu modem zamijenili. Mada je ispocetka valjao.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    da nije bio cisco crni taj sto su zamijenili? :D
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    Pa i modem ima svoje radno vrijeme :D :D
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    mozda u txtvu :D Nego zdici mi javlja na PM iz Zavidovica :)
     
  14. Ragnar91

    Ragnar91 Novi član

    Znaci zbog toga nema kod mene. Ovi iz telekoma makar imaju opremu i nekako da valja. Jos ja nisam htio produziti ugovor, predjem prije mjesec na txtv i gledaj problema u Zavidovicima. Tacno nece na dobro. Al' kad im sve funkcionise kako treba, bolji su od telekoma duplo.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da nema kakve veze s ovim vjetrom, kod nas je drvece cupao i krovove skidao :D
     
  16. Ragnar91

    Ragnar91 Novi član

    Poceli su prekidi kad je i vjetar poceo. Ma ko ce ih znati. Vjerovatno su slabi i sa opremom. Zao im uloziti pare. Jos im je i distribucija naredila da pocnu kablove skidati sa njihovih bandera. Bit ce tu svega.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    poslije 11 pocinje da raste brzina, ovo kod mene klasicno preopterecenje, pitanje je da li oni uopste mogu sta uciniti po ovom pitanju

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Zivota mi da zivis stan pored mene, dao bih ti svoj 80/6 da koristiš djabe samo da to govno ne placas (mada bi u tom slucaju i sam mogao imati telemach.. haha). Kakav ćumez. Pa nemoj dijeliti vise račuina ako nemas tehnicke uslove. Znam da to svi rade ali oni imaju 50% vise korisnika nego sto mogu podrzati.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    i to hajde da brzina spadne upola, pa da imam u najgorem slucaju 40Mb, vec imam 8Mb od 21-22 :D

    Evo stanje u 12
    [​IMG]

    Evo jos malo pa pospali svi :D 12:15
    [​IMG]

    Evo ga, pospalo sve, koji kraljevi ahha :D 12:27
    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 14, 2017
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo puce konekcija skroz i gotovo. Ovo fakat zajebancija od ISPa :D
    A mozda su me iskljucili sa ovog testnog perioda jer je u prosli cetvrtak pusteno.
    A mozda sam se i previse rasprico pa me iskljucise :D
     
    Last edited: Dec 14, 2017